Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Lord Hrabula

EADM Battlefield BC2 + Vietnam

Recommended Posts

Żeby nie było wątpliwości jest to TA edycja specjalna z dodatkowymi pojazdami.

Konto prócz tej gry ma prawdopodobnie jeszcze do wykorzystania dwa kupony rabatowe -10% przy zakupie kolejnych gier (na 100% nie jestem tego pewny, ale zakładałem je w pierwszej połowie zeszłego z powodu tych rabatów, przy zakupie BC2 dostałem upust). Jeśli ktoś wie jak można to sprawdzić to byłbym wdzięczny za taką informację.

CO bym chciał w zamian? Echh... Strzelajcie z tym co macie tylko w rozsądnych widełkach cenowych. Nie jestem jakoś ostro nastawiony na nowości, bo komp leciwy.

Chętnie bym za to wziął kombinacje FIFA 11 + Football Manager 2011. Ew jedna z tych składowych + Wasza inwencja. Rozważam też możliwość sprzedaży konta jeśli żadne itemy mnie nie usatysfakcjonują.

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji i ew. na PW, chociaż nie ukrywam, że Ci z topicu będą rozpatrywani przed tymi co mi skrzynkę zaspamują.

Z góry uprzedzam, że zapłata z góry lub kupujący pierwszy wysyła itemy. Po otrzymaniu pieniędzy/gier, przerejestruję grę na podany e-mail.

Link to comment
Share on other sites

witam. co powiesz na wymiane za black ops? gra w formie elektronicznej nie posiadam pudelka. konto steam w idealnym stanie nigdy nie banowane, jest tylko 1 gra (Call of Duty Black Ops) dodana. konto nowe gra zakupiona jakos w polowie stycznia. jest wbity 50 lvl ze statystykami ok. 4500 zabitych i 2000 smierci (takze nie ma tragedii ani wstydu). mam pelen dostep do konta steam moge zmienic maila i wszystko oraz posiadam klucz cdkey

a sory przeczytalem wlasnie o kompie ;pp chyba nie pojdzie to

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...