Skocz do zawartości

EADM Battlefield BC2 + Vietnam


Lord Hrabula

Polecane posty

Żeby nie było wątpliwości jest to TA edycja specjalna z dodatkowymi pojazdami.

Konto prócz tej gry ma prawdopodobnie jeszcze do wykorzystania dwa kupony rabatowe -10% przy zakupie kolejnych gier (na 100% nie jestem tego pewny, ale zakładałem je w pierwszej połowie zeszłego z powodu tych rabatów, przy zakupie BC2 dostałem upust). Jeśli ktoś wie jak można to sprawdzić to byłbym wdzięczny za taką informację.

CO bym chciał w zamian? Echh... Strzelajcie z tym co macie tylko w rozsądnych widełkach cenowych. Nie jestem jakoś ostro nastawiony na nowości, bo komp leciwy.

Chętnie bym za to wziął kombinacje FIFA 11 + Football Manager 2011. Ew jedna z tych składowych + Wasza inwencja. Rozważam też możliwość sprzedaży konta jeśli żadne itemy mnie nie usatysfakcjonują.

Zainteresowanych zapraszam do dyskusji i ew. na PW, chociaż nie ukrywam, że Ci z topicu będą rozpatrywani przed tymi co mi skrzynkę zaspamują.

Z góry uprzedzam, że zapłata z góry lub kupujący pierwszy wysyła itemy. Po otrzymaniu pieniędzy/gier, przerejestruję grę na podany e-mail.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. co powiesz na wymiane za black ops? gra w formie elektronicznej nie posiadam pudelka. konto steam w idealnym stanie nigdy nie banowane, jest tylko 1 gra (Call of Duty Black Ops) dodana. konto nowe gra zakupiona jakos w polowie stycznia. jest wbity 50 lvl ze statystykami ok. 4500 zabitych i 2000 smierci (takze nie ma tragedii ani wstydu). mam pelen dostep do konta steam moge zmienic maila i wszystko oraz posiadam klucz cdkey

a sory przeczytalem wlasnie o kompie ;pp chyba nie pojdzie to

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...