Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pilarrr

Kabel, który daje dźwięk oraz obraz.

Polecane posty

Cześć, na początku wspomnę, że ciężko znaleźć dział, w którym należy umieścić taki temat, jak mój, ale myślę, że trafiłem w 10. Mam następujący problem - główny, duży telewizor w domu jest okupowany 24/7, a dostanie się do niego i pogrania sobie na mojej czarnulce raz w tygodniu graniczy z cudem. Nie po to wydawałem kupę kasy na konsolę, by teraz miała służyć jako ozdoba, prawda? Ostatnio kupiłem sobie duży monitor i grzechem nie byłoby wykorzystać takiej okazji, jaką jest przeniesienie się do swojego zacisza, niż walka o każdą minutę gry na wspólnym TV. Identyczną sytuację miałem wcześniej, gdy miałem Xboxa 360 i wtedy pomógł mi mój przyszły szwagier, ucząc mnie, jakie ustawienie mam zmieniać w ustawieniach karty graficznej, chcąc grać na X360, bo nie mam w swoim monitorze głośników. Dodatkowo miałem podłączony kabel HDMI i VGA, jeden dawał obraz, drugi dźwięk. Jakiś czas temu wymieniłem płytę główną i ustawienie, które zmieniałem, by grać na konsoli stało się niemożliwe do odnalezienia, a znajomy, który ma Xpudło powiedział mi, że inny z kolei znajomy polecił mu jakiś kabel, który daje zarówno dźwięk jak i obraz. Wiecie może, o co mu chodzi? Wtedy moje problemy z dźwiękiem i niedostępnością konsoli w końcu skończyłyby się. Liczę na rychłą pomoc, pozdrawiam i liczę, że ktoś mnie zrozumie :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...