Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Pilarrr

Kabel, który daje dźwięk oraz obraz.

Recommended Posts

Cześć, na początku wspomnę, że ciężko znaleźć dział, w którym należy umieścić taki temat, jak mój, ale myślę, że trafiłem w 10. Mam następujący problem - główny, duży telewizor w domu jest okupowany 24/7, a dostanie się do niego i pogrania sobie na mojej czarnulce raz w tygodniu graniczy z cudem. Nie po to wydawałem kupę kasy na konsolę, by teraz miała służyć jako ozdoba, prawda? Ostatnio kupiłem sobie duży monitor i grzechem nie byłoby wykorzystać takiej okazji, jaką jest przeniesienie się do swojego zacisza, niż walka o każdą minutę gry na wspólnym TV. Identyczną sytuację miałem wcześniej, gdy miałem Xboxa 360 i wtedy pomógł mi mój przyszły szwagier, ucząc mnie, jakie ustawienie mam zmieniać w ustawieniach karty graficznej, chcąc grać na X360, bo nie mam w swoim monitorze głośników. Dodatkowo miałem podłączony kabel HDMI i VGA, jeden dawał obraz, drugi dźwięk. Jakiś czas temu wymieniłem płytę główną i ustawienie, które zmieniałem, by grać na konsoli stało się niemożliwe do odnalezienia, a znajomy, który ma Xpudło powiedział mi, że inny z kolei znajomy polecił mu jakiś kabel, który daje zarówno dźwięk jak i obraz. Wiecie może, o co mu chodzi? Wtedy moje problemy z dźwiękiem i niedostępnością konsoli w końcu skończyłyby się. Liczę na rychłą pomoc, pozdrawiam i liczę, że ktoś mnie zrozumie :).

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...