Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sebastix

[PS3]:Call Of Duty Black Ops: Zombie

Polecane posty

Witam Wszystkich!

W tym temacie chciałbym poruszyć 2 sprawy. Pierwsza nie przyjemna druga przyjemna...

Zacznijmy od pierwszej otóż konsolę mam od Czerwca 2o1o , i cały czas nie sprawiała kłopotów. Lecz od kilku dni kiedy gram w Black Ops {Zombie} to w lobby konsola się zacina i jedyny sposób aby ją <ożywić> jest reset. Przy innych grach tak nigdy nie miałem. Na dodatek wczoraj nagle usunęły mi się wszystkie osiągnięcia tj. trofea są ale jak wchodzę w kampanię to tak jakbym nic nie przeszedł ( a przeszedłem całą). W zombie nie mam mapy five i operacja sztywniak(ją odblokowałem bo to łatwe) a five... nie chce mi się tego drugi raz przechodzić ..poza tym i tak gram tylko w kino. Więc jeśli wiesz co może być tego przyczyną to pisz śmiało. Proszę :tongue:

A teraz II sprawa otóż poszukuję ludzi do grania w zombie(tylko ps3). W zombie a konkretnie to kino der toten. Jeśli chodzi o jakieś wymagania to ilość przetrwanych rund 20+

, ale nawet jeśli nie przeżyłeś równe 20 też pisz :huh:

Mój nick PSN: Busiex

Dawajcie swoje i napiszcie ile rund przeżytych .

Z góry dzięki :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Xboxa ale też miałem ten problem. Mimo, że przeszedłem całą kampanię, to po kilku dniach również nie miałem żadnej misji oraz map do zombie. No i po prostu przeszedłem cała kampanię jeszcze raz, przy okazji robiąc różne achievmenty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...