Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jaksos

Lenovo Y550

Polecane posty

Witam wszystkich i licze ze znajdzie sie ktos o dobrej woli i uratuje mnie z opresji . No wiec poszukuje klawisza Enter wraz z zaczepami do jak w temacie laptopa Lenovo Y550 (czarny) poniewaz gdy probowalem przeczyscic z utknietego pod nim paprocha udalo mi sie wylamac przycisk ;/ przy czym laptop nie jest moj a gdy wlasciciel sie dowie to marny moj los a jak wiadomo wymiana to koszt ponad 100 zl bo trzeba kupic nowa klawiature. Stąd tez moja prosba jezeli mialby ktos z byle jakiego zrodla zalatwic mi taki klawisz prosilbym a wrecz blagal na kolanach o kontakt pod nr gg 7260438 czy tez mailem jaksos@onet.eu , jestem gotow wrecz zaplacic . Z góry dziekuje i licze ze znajde tu pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1626097.html#7896336

ciekawy pomysł ..., przykleić klawisz bezpośrednio do gumki.. nie próbowałem nigdy takiego bajeru...

//no jak nie ma żadnej aukcji to Ci nie pomogę, raczej nie mam takiej klawiatury - mam dużo do asusów, hp i innych, ale od IBM raczej nie..

zmierz ten klawisz enter (w mm, 3 wymiary), zrób zdjęcie zawiasików od spodu, nie obiecuje nic, mogę przegrzebać trochę klawiatur.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...