Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Dabu47

[x360] Dragon Age Ultimate Edition a podstawka

Polecane posty

Ok, krótko:

Mam Dragon Age: Origins w wersji polskiej. Jeśli kupię Dragon Age Ultimate Edition (wszystkie dodatki) w wersji - jedynej - angielskiej, to co stanie się z jego achievementami? Czy zostaną "dodane" do gry jak w przypadku GTA IV Episodes from Liberty City (jeśli tak, to co z różnicą językową?), czy raczej będą zupełnie oddzielnie, jakby Ultimate Edition było odzielną grą?

Ciekawi mnie to, bo mam bodajże 965G w samej podstawce i nie chciałbym tego nabijać od nowa. :')

Tak, jestem maniakiem osiągnięć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostaną dodane do Podstawki czyli będziesz miał 965 na 1750 możliwych punktów. Co do wersji językowej to nie wiem, ale chyba musi być taka sama w podstawce jak i dodatkach. Przebudzenie oddzielnie masz w PL.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale generalnie Dragon Age Ultimate Edition jest w całości po angielsku i takiego go chcę - dlatego nie wiem czy te achievementy jednak nie będą się gryzły z powodu tego, że już nabiłem jakieś w wersji polskiej podstawowej wersji.

Jeśli już coś, to podstawkę usunąłbym z dysku i zainstalował samą DA:UE. :')

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co jest w internecie to wszystkie dodatki są na płycie z grą.

@Dabu47

Acziwy nie będę się gryzły, tak samo było w Falloucie 3. Podstawka po PL, jak się scalakowało, a potem chciało dodatki to wystarczyło kupić wersję ANG+DLC i acziwy z DLC były dodawane do wersji PL. Acziwy są oddzielne dla DLC jeżeli są z innego regionu niż UE. Czyli można mieć np. dwa calaki w Wanted, bo jest wersja EU i US.

Tylko mówię, jak Ultimate Edition nie jest w PL to nie wiem czy będzie działać z podastawką DA po PL, ale chyba Przebudzenie to jest samodzielny dodatek nie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...