Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Dabu47

[x360] Dragon Age Ultimate Edition a podstawka

Recommended Posts

Ok, krótko:

Mam Dragon Age: Origins w wersji polskiej. Jeśli kupię Dragon Age Ultimate Edition (wszystkie dodatki) w wersji - jedynej - angielskiej, to co stanie się z jego achievementami? Czy zostaną "dodane" do gry jak w przypadku GTA IV Episodes from Liberty City (jeśli tak, to co z różnicą językową?), czy raczej będą zupełnie oddzielnie, jakby Ultimate Edition było odzielną grą?

Ciekawi mnie to, bo mam bodajże 965G w samej podstawce i nie chciałbym tego nabijać od nowa. :')

Tak, jestem maniakiem osiągnięć.

Ale generalnie Dragon Age Ultimate Edition jest w całości po angielsku i takiego go chcę - dlatego nie wiem czy te achievementy jednak nie będą się gryzły z powodu tego, że już nabiłem jakieś w wersji polskiej podstawowej wersji.

Jeśli już coś, to podstawkę usunąłbym z dysku i zainstalował samą DA:UE. :')

Z tego co jest w internecie to wszystkie dodatki są na płycie z grą.

@Dabu47

Acziwy nie będę się gryzły, tak samo było w Falloucie 3. Podstawka po PL, jak się scalakowało, a potem chciało dodatki to wystarczyło kupić wersję ANG+DLC i acziwy z DLC były dodawane do wersji PL. Acziwy są oddzielne dla DLC jeżeli są z innego regionu niż UE. Czyli można mieć np. dwa calaki w Wanted, bo jest wersja EU i US.

Tylko mówię, jak Ultimate Edition nie jest w PL to nie wiem czy będzie działać z podastawką DA po PL, ale chyba Przebudzenie to jest samodzielny dodatek nie?

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...