Skocz do zawartości

World of Warcraft - parę pytań


Polecane posty

Cześć!

W niedalekiej przyszlości chciałbym zacząć grać w WoW'a.

Dlatego mam kilka pytań:

1. Koszt nabycia wow z tbc i wotlk, ile?

2. Abonament: w jaki sposób płacimy, ile, jak długo, w dolarkach?

3. Pay-Pal - w jaki sposób wplacamy tam kase, bezpieczny sposób płacenia?

Gdz coś sobie przypomne to napiszę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Wersje boxowe: Classic: ok. 60zl (dostaje sie 1 miesiąc grania z darmo), TBC: ok.60zl, WotLK: ok 100zl, Cata: ok. 130zl. Można też kupić battlechesta (Classic + TBC) za ok 90zl. wiec to sie bardziej opłaca niż gdyby kupowało by się je oddzielnie. (wszystkie ceny podawałem z Empiku).

Same klucze: Classic: 35zl (również dostaje się 1 miesiąc grania), TBC: 30zl, WotLK: 77zl, Cata: 94zl (ceny z serwisu keye.pl)

2.Można zapłacić kartą płatniczą lub kartą pre-paid(. Co do tego pierwszego można wykupić subskrypcje na miesiąc w kwocie ?12.99, na 3 miesiące za ?35.97 i na 6 miesięcy za ?65.94.

Co do karty pre-paid to przedłuża ona konto o 2 miesiące w kwocie 110zl (box z kluczem w empiku) lub 76zl (sam klucz na keye.pl). Karta pre- paid to jest kod pod zdrapką, który wpisuje się potem w profilu twojego konta.

3. Jest to bezpieczny sposób, wpłacamy kasę z konta bankowego, lecz skoro nie można płacić paypalem to raczej ci jest on niepotrzebny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

A ja mam pytanko jaka wg Was jest na początek łatwa postać do grania tzn do expienia gdzie za bardzo nie trzeba się martwić o życie ^^. A także postać , która będzie dobra do pvp

I jeszcze mam ważne pytanie, otóż jaka profesja jest dobrze dochodowa? Jak możecie to od razu podajcie ceny tych rzeczy, które będzie można sprzedawać po nauczeniu się danej profki. Z góry dzięki

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...