Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Plackow

PS3 I TELEWIZOR

Polecane posty

Witam.

Znalazłem ofertę kupna tego PS3 http://allegro.pl/playstation-3-120-gb-sup...1455922595.html. Czy istnieje jakiekolwiek ryzyko spalenia przez różnicę napięć?

I jeszcze jedna sprawa. Co sądzicie o tym telewizorze http://allegro.pl/telewizor-42-lcd-lg-42ld...1438594995.html?

Jestem kompletnie zieloni i proszę o pomoc. Z góry dzięki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to i zdecydowałem nie kupować tej konsoli. Za duże ryzyko.

A czym kierować się przy wyborze telewizora? Jeżeli są jakieś wytyczne, to czy podany wyżej będzie dobrym rozwiązaniem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie będziesz podłączał dużej ilości urządzeń zewnętrznych, typu właśnie konsola+dekoder HD+jakieś DVD, to pewnie - ten LG będzie dobrym rozwiązaniem. Tylko ta cena jakaś taka... za niska, jak na 42", ale może po prostu tak wszystko potaniało :P Full HD ma, DVB-T MPEG 4 też, nawet usb się znalazło z funkcją oglądania filmów :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przemyślałem to i zdecydowałem nie kupować tej konsoli. Za duże ryzyko.

Dobry wybór. Za taką konsolę w Polsce dasz nie wiele więcej, a przynajmniej będziesz spał spokojnie ;).

Tak czy inaczej gdyby kogoś jednak ta sprawa gwarancji interesowała to tutaj na stronie 13 są warunki gwarancji PS3 po polsku.

TV wygląda nieźle, jednak ja osobiście unikałbym kupowania takich rzeczy przez internet.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet ze sklepów internetowych? Allegro to allegro, ale sklep w którym mam gwarancję itd raczej nie powinien mnie naciąć. Chyba, że chodzi ci o to, że nie ma pewności czy jest on powystawowy czy nie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi tu raczej o możliwość uszkodzenia sprzętu podczas podróży. Poza tym kupując w Saturnie/MM/innej sieci ewentualny zwrot lub różne tego typu problemy zawsze załatwisz na miejscu, zamiast bujać się z kurierami i dzwonieniem do sklepu.

Oczywiście to tylko moja opinia, zawsze wolałem zapłacić ~100-200zł więcej( w zależności od sprzętu ), kupić w jakimś większym sklepie i mieć spokój z tego typu rzeczami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda - TV z Allegro mogą być i powystawowe i nawet używane! Poza tym podczas przesyłki może się coś uszkodzić i nie będzie na to żadnej gwaracji, bo jak widzę przesyłkę tylko za 30, to chyba coś jest nie tak. Znajdź ten sam telewizor w jakimś innym sklepie i tam go kup, nawet online, byle była gwarancja na to, że podczas przesyłki nic się nie uszkodzi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radziłbym rozejrzeć się za możliwością wydłużenia gwarancji do 5 lat. Dzisiejsze telewizory zadziwiająco często zaczynają się rozpadać tuż po wygaśnięciu tradycyjnej 2-letniej gwarancji. Troszkę musiałbyś dopłacić (w moim przypadku było to bodajże jakieś 300-400zł), ale masz spokój z telewizorem na długie lata.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...