Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stalkerkiel

League of Legends

Polecane posty

Witam. Pół roku temu grałem w lola i wszystko było ok. Kilka dni temu znow ściągnąłem lola i wszystko się zrypało. Ping jak zwykle w lolu miałem z 50 do 70 to teraz mam od 100 do 999. :/ Wszystko ok ale neta mam lepszego niż wtedy... Dotyczy to wszystkich gier. Sprawdzałem w World of Tanks, Bad Company2, Age of Empires III. Wszedzie mi podskoczyl ping i lag jest taki ze sie gra ciezko lub sie grac nie da. Gdy chcialem usunac folder z lola wyskoczyla mi informacja ze nie moge usunac czegos co aktualnie jest wlaczone lub czego uzywam (jakos tak). Wnioskuje wiec ze lol dziala czy tego chce czy nie i wcina mi polaczenie. Co o tym sadzicie bo ja tego nie ogarniam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powyłączaj wszystkie zbędne procesy i jeszcze raz spróbuj deinstalować. Poza tym warto by było napisać do support@riotgames.com - być może będą w stanie coś poradzić.

Nie cytujemy posta nad sobą w całości - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cholera. czy ty potrafisz czytac? mowie ze mam lepszego neta to znaczy ze wiem o czym mowie. :P mam powylanczase wszelkie steamy xfiry i inne duperele. sciagalem lola 2 razy jeszcze z roznych zrodel i ten sam problem. w innych grach gra mi sie lepiej niz przedtem a jak mam lola na kompie tragedia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...