Skocz do zawartości

wycena dużego konta steam


bart-2pl

Polecane posty

przydała by mi się, nowa karta grafiki, (CHODZI GŁÓWNIE O OBSŁUGĘ DX11) no i stwierdziłem że kiedyś sprzedam(nie dziś, nie jutro, nie za miesiąc, ale tak gdzieś w lato), moje konto steam właśnie na poczet tej karty, lista gier na nim jest dość długa a tytuły niektórych dość zawiłe więc może po prostu dam screena

przechwytywaniefr.th.png

proszę o wycenę

mam parę pudełek wraz z instrukcjami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ghost zezwolił na handel kontami Steam. To raz, dwa - używaj raportowania w takich przypadkach - Stillborn

To fajnie, ze zezwolił. Ja tylko przestrzegam potencjalnych kupców przed groźbą bana na nowokupionym za grube pieniądze kontem steam.

Dostawałeś już procenty za dyskusje z moderatorami w nieodpowiednim miejscu. Proszę, byś nie przeginał dalej i ustosunkował się do tego, co piszę i nie dyskutował o tym tutaj. Jak masz jakiś problem, zapraszam na PW lub do Pytań i Uwag do moderatorów. EOT - Stilllborn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ktokolwiek by nie próbował sprzedać konto steam wy zawsze piszecie "100 zł" zauważyłem, damn ludzie skąd wy tą kwotę wzięliście ? to jest konto z 47 grami,powiem więcej, grami w miarę nowymi, z paroma perełkami, zakładając nawet że duża cześć z nich nie była premierowo w cenie 100-150 zł, to i tak wychodzi cena nie mniejsza niż 3000zł za wszystkie gry w dniu premiery, dzisiaj to wasze 100 zł to nie jest nawet 5 procent wartości ... nie rozumiem z jakiej racji wyceniacie konto na 3 procent wartości a pudełko na 50-40...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że bez pudełek poprzedni właściciel konta może sobie zgłosić kradzież takiego konta i Steam je blokuje. Rozumiesz? Za duże ryzyko utopienia forsy, stąd te wszędobylskie 100 zł. Jeśli nie masz pudełek do gier, to same gry są w tym przypadku niewiele warte. Dlatego ponawiam pytanie:

Do których gier masz pudełka?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

równie dobrze można powiedzieć że pudełka używane są strasznie mało warte bo mogą być już porysowane/niedziałające, ZAWSZE istnieje ryzyko, jednak w przypadku kont wystarczy że prześlę 1 (słownie JEDNĄ) instrukcję, i przestaje to być problemem bo teraz ty możesz szybciutko odzyskać konto nawet gdy zły sprzedawca spróbuje ci je odebrać, a pudełka mam do Cod-BO, l4d 1 i 2 oraz orangebox i EE:total war

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CoD: BO - używki za ok. 80 zł.

L4D 1 i 2 - z tego, co kojarzę, to na Steamie są często w dużych promocjach, więc są bardzo mało warte. ok. 25 + 35 zł.

Orange Box - ok. 30 zł

E: TW - 40 zł.

Więc za pudełka masz ok. 210 zł. Za takie sumy nikt nie kupuje kont Steam, bo to i tak dużo. A jak się doda gry, które są tam przypisane, to wyjdzie jeszcze więcej.

równie dobrze można powiedzieć że pudełka używane są strasznie mało warte bo mogą być już porysowane/niedziałające,

Więc cena takiego konta mocno wtedy leci w dół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...