Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops - nie mogę pograć z kumplem, Kumpel łączy się w nieskończoność, ja też


Polecane posty

Chciałem z kolegą pograć sobie w trybie zombie. Wysyłam mu zaproszenie, on odbiera, ale kiedy próbuje się połączyć - nie udaje mu się. Łączy się i łączy w nieskończoność. Kiedy zamieniamy się rolami jest to samo. Zaś w multi zanim kumpel połączy się do prywatnego meczu wyświetla mu się komunikat "utracono połączenie z hostem". W czym tkwi problem? Proszę i szybką i sprawną odpowiedź. Z góry dziękuję.

PS: Tryb NAT w MW2 mam Otwarty więc i w BO mam otwarty. Ja mam router D-linka DI-524, kolega - radiówkę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa, zę najprawdopodobniej macie problemy z internetem. Powiedz mi, masz radiówkę czy może inny rodzaj internetu.

Przed grą spróbujcie wyłączyć firewalla, być może nie dodaliście BO w wyjątkach i nie przepuszcza go.

Proponuję też zainstalować program cFosSpeed (najlepiej najnowszą wersję), po instalacji kliknij prawyk klawiszem na ikonkę programu w prawym dolnym rogu ekranu i zaznacz opcję "Pierwszeństwo dla czasu pingów". Myślę, że to powinno pomóc.

Odezwij się jak powiodła się misja :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 year later...

Witam

I jak? Udalo sie to palaczenie?

Mamy z kolegami podobny problem z zombie online.

Jest nas 4 osoby.

3 z nas laczy sie spokojnie kazdy z kazdym, z 1 osoba jest mocny problem.

Zalozmy ze sa gracze: 1,2,3,4.

1 - neostrada 6mb

2 - neostrada 6 mb

3 - wifi

4 - wifi

Gracz 4 to ten z ktorego polaczeniem jest problem. Bowiem moze on tylko sie laczyc z graczem 1. Jesli gracz 1 zrobi gre prywatna to gramy bez problemu, ale jesli go nie ma, nie mozemy zagrac. Jesli ktokolwiek inny zalozy gre, dolaczaja sie wszyscy oprocz gracza 4. Dzieje sie dokladnie jak kolega pisal na poczatku tego tematu. O co chodzi? Ma ktos jakis pomysl?

Bardzo bede wdzieczny za pomoc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...