Skocz do zawartości

[Sprzedam] książki fantasy


JackReno

Polecane posty

Witam. Mam do sprzedania pięć książek. Są to pozycje:

PAKIET 1

1. Jeźdźcy smoków - Anne McCaffrey - stan dobry/bardzo dobry, jest to pierwszy tom sagi pt. Jeźdźcy smoków z Pern

2. Biały smok - Anne McCaffey - stan bardzo dobry, jest to trzeci tom sagi pt. eźdźcy smoków z Pern

Obie książki sprzedam wyłącznie w komplecie. Cena rynkowa każdego tomu to 16,99. Ja za obie pozycje proponuję 20 złotych + koszt przesyłki (5 złotych).

PAKIET 2

1. Eon - Powrót Lustrzanego Smoka - Alison Goodman - stan bardzo dobry. Niesamowita książka fantasy. Nie przepadam za tym gatunkiem literatury, ale ta pozycja pochłonęła mnie bez reszty. (polecam!!)

2. Sześć Świętych Kamieni - Matthew Reilly - stan bardzo dobry. Powieść autora takich tytułów jak "Nieuchwytny cel" i "Siedem cudów starożytności".

Obie książki sprzedam wyłącznie w pakiecie. Cena rynkowa pierwszej książki wynosi 39,90, drugiej zaś 33,90. Obie pozycję sprzedam za 43 złote + koszt przesyłki (7 złotych)

LUZEM

Gawędziarz - Mario Vargas Llosa - twarda oprawa, stan dobry. Niesamowita opowieść o amozońskim plemieniu Maczuguengów. Świetnie napisana, pochłonęła mnie bez reszty. Polecam!

Cena rynkowa książki wynosi 32,90. Sprzedam za 16 złotych + koszt przesyłki (5złotych).

RABAT

- Przewidziany przy zakupie wszystkich książek - łączna cena 84 złote, koszty przesyłki pokrywam ja.

- Przy zakupie obu pakietów rabat 7 złotych.

Przesyłkę nadam listem priorytetowym. Książki sprzedaję (choć nie lubię tego robić) ze względu na wysoką niedopłatę za wodę i pinie potrzebuję gotówki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...