Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Treser

Skup książek

Polecane posty

Witajcie towarzysze :smile:

Mój kumpel byłby zainteresowany nabyciem wszelakich książek autorstwa Stephen'a Kinga i Anny Rice. Najlepiej by było gdybyście posiadali parę takowych książek tych autorów, żebym mógł je nabyć "hurtowo" (interes bardziej opłacalny :wink: ) Także jeśli jesteście zainteresowani i macie takowe książki na zbyciu to walcie śmiało. Minimalna ilość książek, którą zamierzam kupić "hurtem" to 3. Tytuły obojętne, ważne żeby były autorstwa ww pisarzy. Stan książek powiedzmy sobie "dobry" (żeby książki nie miały powyrywanych kartek czy czegoś podobnego :wink: ). I oczywiście cena żeby była "atrakcyjna". Wszelakie oferty rozważę - proszę jedynie o to, żeby składać oferty, jeśli macie co najmniej 3 książki na sprzedaż, bądź też mniejszą ilość, lecz w atrakcyjnej cenie :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie ja zapytam o cenę tychże książek :wink: Jeśli będzie atrakcyjna, to być może uda się nam dokonać transakcji :smile:

A i jeszcze jedno: jaki jest stan tych książek?

O koszty przesyłki nie pytam, ponieważ istnieje możliwość odbioru osobistego, co nie? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stukostrachy na razie nie moge sprzedać bo czyta ją siostra.Tak za kilka dni moge ja sprzedac.

Od reki moge sprzedac

Christine

Cujo

Zielona mila

Cena za 3 ksiazki to tak kolo 35 zl.

Stukostrachy sa w twardej oprawie pozostale w miekkiej

Jesli sie zgadzasz to napisz kiedy mozemy sie spotkac

Moge wyslac zdjecia tych ksiazek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to tak: poproszę o zdjęcia wszystkich 4 książek (wyślij mi na PW) :smile: Ponadto informuję, że byłbym zainteresowany nabyciem wszystkich 4 książek S. Kinga :wink: Także jeśli Twoja siostra skończy czytać Stukostrachy, to wtedy najpewniej zawarlibyśmy transakcję :wink: Szczegóły spotkania i kupna proponuję omówić przez PW lub GG :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza fala książek została zakupiona (Cujo, Christine i Zielona Mila autorstwa S. Kinga). W związku z tym, zgodnie z wolą mojego kumpla skup chwilowo nieczynny. Dajcie mu czas na przeczytanie tego, co dotychczas kupił :wink: O ponownym otwarciu skupu poinformuję Was bracia i siostry natychmiastowo :smile:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...