Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

mic_m3

iPod touch 4G - zacinający się aparat i iTunes

Recommended Posts

Kupiłem sobie tego playera. Niestety chyba coś jest nie tak z aparatem. Nie, żebym go używał, ale po prostu chcę mieć sprawne urządzenie. Problem polega tym, iż jeśli skieruje obiektyw na jakieś jasne miejsce np. lampę czy telewizor aparat zastyga i jedyne co mogę zrobić to go zamknąć. Co ciekawe problem nie występuje z aparatem z przodu.

Mam też pytanie odnośnie iTunes. Czy jeśli zsynchronizuję jakieś pliki z iPodem a potem je usunę z komputera to czy przy następnej synchronizacji program też je usunie z toucha ? Chodzi mi o to czy całą muzykę którą mam na iPodzie, muszę też mieć na dysku ?

Link to comment
Share on other sites

@mic_m3 - Niestety odnośnie tego pierwszego nie mam pomysłu, jedyne co mi przychodzi na myśl, to może uszkodzony sterownik, więc może spróbuj od nowa wrzucić system.

Niestety trzeba mieć wszystkie pliki muzyczne które chcesz mieć na iPodzie, przy powtórnej synchronizacji na komputerze.

Nie wiem dokładnie jak to jest, jeśli włącz zarządzanie plikami ręcznie, spróbuj na jakimś pliku wrzucić go z zarządzaniem ręcznym, a potem usunąć z komputera, znów podłączyć iPoda i wrzucić inny plik. Może się uda :)

Link to comment
Share on other sites

Hmm ja muzykę na swojego iPoda 4g wgrałem na laptopie, a na stacjonarnym jest ładowany. Nie trzeba miec tych plików muzycznych na komputerze. Tylko iTunes powie że iPod jest zsynchronizowany z inna biblioteką spyta czy chcesz wymazac dane i wgrac z tej na tym komputerze. Wystarczy wcisnąc anuluj :)

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...