Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Nick, musiales nad tym co najmniej z pol godziny siedziec xD

No naprawde, wyrazy uznania, szacun itp ;D

A tak powaznie, to powinienes sie wstydzic.. ja bym sie wstydzil przynajmniej. Masz taki bajzel (bez obrazy) na pulpicie i to ma sie podobac ? Rozpikselowana ikonka.. tapeta srednia.. i oczywiscie slawne standardowe VS Visty. Tylko pozazdroscic!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic specialnego, nie chcialo mi sie wiecej bawic :P

Problemy ze wzrokiem macie?! Umiescilem to, co narazie mam, czy powinienem sie wstydzic? Nie, bo narazie nie mam czasu modyfikowac, wiec pokazuje na czym pracuje.

Wiem wiem, ja, ktory o wszystko sie czepia umiesil takie barachlo, ale naprawde, czasu brak na cos wiecej. Zapewne i to zmodyfikuje, lecz pytalem sie, czy trzeba podmienic jakis plik, zeby VS do visty wgrac. Czy ktos mi odpowiedzial? Nie, wiec shut up!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i po co się zaraz unosić? Na pewno zauważyłeś jak w tym temacie traktowani są ludzie którzy pokazują swoje screeny na których tak pięknie tapetę zmienili. Tyle stron upominania żeby pokazywać zmodyfikowane pulpity, a nie pulpity. A ty nagle wyskakujesz z byle czym. Fajnie że znalazłeś niezłą tapetę, ale nie jest to temat żeby to pokazywać.

A co do zmiany theme w Vista to poczytaj tutaj LINK!. Z angielskim chyba nie masz problemu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problemy ze wzrokiem macie?! Umiescilem to, co narazie mam, czy powinienem sie wstydzic? Nie, bo narazie nie mam czasu modyfikowac, wiec pokazuje na czym pracuje.

Wiem wiem, ja, ktory o wszystko sie czepia umiesil takie barachlo, ale naprawde, czasu brak na cos wiecej. Zapewne i to zmodyfikuje, lecz pytalem sie, czy trzeba podmienic jakis plik, zeby VS do visty wgrac. Czy ktos mi odpowiedzial? Nie, wiec shut up!

Jedziesz ostro po ludziach, którzy zamieszczają tu screeny pulpitów, na których jest zmieniona tylko tapeta, a teraz sam z takim obrazkiem wyskakujesz. No więc jak nas nauczyłeś, tak robimy "mistrzu".

I teraz masz pretensje do nas?

Bez komentarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziesz ostro po ludziach, którzy zamieszczają tu screeny pulpitów, na których jest zmieniona tylko tapeta, a teraz sam z takim obrazkiem wyskakujesz. No więc jak nas nauczyłeś, tak robimy "mistrzu".

I teraz masz pretensje do nas?

Bez komentarza.

Stara Gwardia, taaaa, z nimi, to mozna bylo wszystko, nie to co z wami, mlodymu userami.

Inni nie podkleslali tego, ze nie maja czasu na cos innego, tylko wrzucali na "pale". Ja przynajmniej podkreslilem brak czasu. I nie mowcie mi, ze ja po innych jezdzilem, no moze troche, ale tylko za ich glupote, za to, ze wrzucaja naprawde barachla, mowiac, ze fajne itp. Ja nie mam czasu na nic lepszego, dlatego nie bede sie juz powtarzal.

PS. Slowa sa kierowane do Andy'ego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<ciach> wpadnie moderka i rabanu narobią. :P

Zgadzam się, u mnie wskaźnik z napisem "press the button" zaczyna osiągać poziom krytyczny - Pzkw

@Obi

Ajfonem jarałem się zawsze, od samego początku. I mimo tych narzekań, porównań do kamieni etc. jaram się nim nadal. A to co z nim robisz jest super, a co najważniejsze wydaje się funkcjonalne i jest estetyczne. Gz. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick jak masz robic do [beeep] to nie rob wogole, bo napisanie nie mam czasu i danie zmodyfikowanej tapety to taki... lekki zal jest.

Kazdy kto tu patrzy ma gdzies czy masz czas czy nie, chca widzieć ladny pulpit itp, a nie inna tapete, tyle to 5 latek umie... Bo umie prawda :> ?

Inni nie podkleslali tego, ze nie maja czasu na cos innego, tylko wrzucali na "pale". Ja przynajmniej podkreslilem brak czasu. I nie mowcie mi, ze ja po innych jezdzilem, no moze troche, ale tylko za ich glupote, za to, ze wrzucaja naprawde barachla, mowiac, ze fajne itp. Ja nie mam czasu na nic lepszego, dlatego nie bede sie juz powtarzal.

Tez wrzuciłeś barachło, i nie usprawiedliwia Cie brak czasu ;-) Jak nie masz czasu to nie wrzucaj, chyba prsote ? :>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Na początku dzień dobry. Jestem od niedawna, więc jak zamieściłem ten temat w innym dziale niż trzeba, przepraszam; z czasem się nauczę.

Po tym wyczerpującym wstępie, chciałbym przejść do problemu. Otóż w jednym z numerów, prawdopodobnie dwa lata temu, w bonusach, daliście pewną kompozycję. Świąteczną. Zainstalowałem ją, podobała mi się. Lecz niestety przyszedł pewien wirus i reinstal kompa. Wszystko poszło się rąbać. Później chciałem znaleźć ów kompozycję, ale ogrom płyt mnie przytoczył. I takie pytanko: Czy może ktoś z redakcji, bądź z userów ma ów ten plik? Opis:

- na pulpicie widniała bombka po prawej, a po lewej choinka. Wszystko było jakby szklane

- wygaszacz był taki sam jak pulpit, ale znikały ikony i padał śnieg

- zamiast dźwięków alertów oraz tych przy wyłączaniu i włączaniu kompa, były fragment piosenki "Last Christmas

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ehh, od tych modyfikacji coś mi się pomieszało. Wcześniej tego błędu nie zauważałem, bo dyski miałem w RocketDock'u. Teraz jednak, kiedy postanowiłem na jakiś czas powrócić do standardowego wyglądu XP'eka coś mi niezmiernie przeszkadza. Mianowicie, gdy klikam na dysk 2xLPM wyskakuje mi taki otóż błąd KLIK. Aby "dostać" się do mojego dysku muszę kliknąć prawym przyciskiem i wybrać opcję Otwórz KLIK. Co trzeba zrobić, żeby wszystko wróciło do porządku?

Zamieściłem tego posta tutaj, ponieważ błąd pojawił się chyba po zmodyfikowaniu wyglądu systemu, jeśli jednak źle trafiłem, to skierujcie mnie w odpowiednie miejsce :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest to wina modyfikacji. Jest to pewnego rodzaju... złośliwy program, który dodaje na dyski plik autorun.ini (czy tak jakoś). Przenoszony jest z reguły na pendrive'ach. Sam wielokrotnie coś takiego miałem, kiedy przenosiłem dokumenty ze szkoły. Jedynym rozwiązaniem - przynajmniej u mnie - było przywracanie systemu. Aczkolwiek słyszałem że niektóre antywirusy też to naprawiają.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestes dlugo na tym forum, wiec jezeli czegos nie sprawdziles, to sie nie wypowiadaj :D

Nie jesteś moderatorem więc spuść z tonu.

[wies.niak]

Owszem, Obi wprowadzil, by wyslac zdjecia swoich biorek, niestety, tylko Obi i Ja wyslalismy, reszta nie, ale za to widze, ze nastepna osoba wyslala. Wow! Jest nas juz 3 :D:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam sprawę i chcę zasięgnąć waszej porady w kwestii wyglądu i sprawności systemu, ostatnio postanowiłem urozmaicić wygląd pulpitu, w celu tym pobrałem skórki z neta, jednak obawiam się że trzeba będzie za urodę zapłacić wydajnością czego jednak wolę unikać ( przecież każdy z nas chce by jego komputer działał jak najsprawniej).

Skórki pobrałem z http://shp.net.pl/modules.php?name=StyleXP

? Brico Pack Vista Inspirat 2

I

? Brico Pack Crystal Clear

Teraz pytanie czy te skórki ( i inne nakładki ) nie będą działać odurzająco dla maszyny czy nie spowolni jego pracy i czy po ich zainstalowaniu można je potem łatwo i bezproblemowo usunąć?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie skórki.

To wielkie g..e, które robi bałagan w systemie i nikt o zdrowych zmysłach tego na kompie nie instaluje.

Jeśli chcesz, aby komp nie zwolnił to spatchuj uxtheme.dll i szukaj skórek na deviancie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiśście świetna sprawa znalazłem kilka a nawet kilkadziesiąd nakładek i ikon do windowsa .

tylko powiedz Andy czy to będzie bezpieczne i nieszkodliwe.(sprawdzałeś)

P.S

te poprzednie jednak są tym czym je określiłeś, nawet norton kręcił nosem twierdząc że podtrute

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...