Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Wybaczie, jeśli umieszczam tego posta w nie tym dziale co trzeba, ale mam pewien pomysł związany z podtuningowaniem napędu dyskietek :) Napęd ma białą obudowę a cały zestaw mam w kolorze czarnym - czy możecie mi polecić czym najlepiej zamalować obudowę od napędu? Jakiej farby użyć i czy taki zabieg jest bezpieczny?

Z góry dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mi przychodzi do głowy to Stack Docklet, ale raczej nie wrzucisz do niego menu start...

Kk Menu? Właśnie mam zamiar go testować, pospołu ze Stacks. Zresztą do Stacks da się wrzucić (zawartość) Menu Start, ale 'sposobem', i nie jest to rozwiązanie bardzo eleganckie (zainteresowanych kieruję na stronę rzeczonego dockletu w serwisie Rocketdock.com)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Parę screenów czegoś z grubszej rury ;-)

Wiem, zboczenie przyzwyczajeniowo-zawodowe i pewnie wywoła uśmieszek (hi Wiki-Yu), ale co ja poradzę na to, że tak naprawdę jest schludnie i wygodnie? :) Jeśli chodzi o interfejsy, to akurat Apple jest jednym z zdecydowanych liderów w tej dziedzinie. Skoro można osiągnąć zbliżone efekty poza MacOS, to czemu nie skorzystać? :) Jakby ktoś miał wątpliwości, to jest GNU/Linux :) Trochę było bazgrania się z ostatecznym efektem, ale jestem zadowolony i ciężko mi sobie wyobrazić teraz do pracy inny zestaw.

01ye9.th.jpgthpix.gif 02or5.th.jpgthpix.gif 03mp7.th.jpgthpix.gif

04nq4.th.jpgthpix.gif 05jh4.th.jpgthpix.gif

Liczę na komentarz/krytykę :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest linux... Na to nie ma nakładek typu "vista inspirant".

Obi, mnie się podoba ;p Choć Apple'a nie lubię to jego styl jak najbardziej mi się podoba, a że Twój pulpit jest schludnie i dokładnie przerobiony - mieszanka doskonała? Chyba tak, gratuluję :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój nowy desktop:

20081101125622.PNG 20081101125722b.PNG 20081101125822c.PNG

+ mac osx cursors

+ roniz logon

-> ikony: slicer

-> tapeta: by me

-> vs: Auriel

-> winamp: cPro ebonite

-> samurize: System.Stats v3 (trochę przerobiony na moje potrzeby)

[wszystko z devianta]

//update: 1.11.08 13:04 [poprawki przy docku]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo starannie dobrana kolorystyka, ładne ikonki, stylowy VS, prosta i efektowna tapeta... Theme zasługuje na 9+/10 ;)

W zasadzie te okienko ze statystykami mi średnio pasuje, ale to taki mały szczegół.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tymi statystykami to jest tak, że w sumie nie jest źle, choć mogłoby być ładniej, ale niestety jak podpatrzyłem inne configi do samurize to żaden nie jest tak prosty i funkcjonalny, więc ten musi zostać :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01el7.th.jpgthpix.gif 02bz6.th.jpgthpix.gif 03sg0.th.jpgthpix.gif 04tr3.th.jpgthpix.gif

~Tapeta Aurora Ultimate (DeviantArt)

~Visual Style Alduin (DeviantArt)

~ObjectDock

~Nowe GG Beta (skin Wielki Błękit, zmodyfikowany)

~Styler -> Toolbar Concave Light (DeviantArt)

~Winamp -> Skin Bento

[edit]

To theme wyżej jest robione bardziej "na szybko" i właśnie pracuję nad nowym, bardziej rozbudowanym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Deviantart jest ogromną skarbnicą zasobów do własnych theme... niestety, albo szukam pod złymi hasłami, albo po prostu 3/4 prac mi się nie podoba (a jeśli są to ikonki np to są w PNG, co dla mnie odpada bo potrzebuję w formacie ICO)...

W szczególności szukam Visual Styles, Toolbary do Stylera, Tapety i ikony. Może ktoś z was ma jakieś techniki szukania na Deviancie a może znacie jeszcze jakieś linki?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę.. bardzooo ciekawa modyfikacja!

Jestem pod wrażeniem xD

Plusy:

+Fenomenalna jakość zdjęcia!

+Pomysłowość i oryginalność (nie ma to jak porządek w pokoju^^)

+Efekty świetlne (patrz monitor z prawej!)

Minusy:

-Monitor z lewej stoi odrobinę pod złym kątem..

-Płyty na stojaku są zbyt równo ułożone!

[edit]

dla tych ktorzy nie wiedza- po prawej stronie nowy komp i monitor !

Zas po lewej- stary monitor i stary komp

Dobrze że napisałeś! Bo bym pomyślał, że na odwrót ;)

______________________

Do administracji:

Proszę traktować to jako 'joke' :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...