Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

Bawilem sie dzisiaj tym chyba o 19 jak nie wczesniej :D

Komentarze i oceny mile widziane :D

No nieźle. Wszystko do siebie pasuje. Dobrze "maskujący" się VS i pasujące do całości ikonki. Widzę że zadbałeś nawet o skin do Winamp'a (dużo ludzi bawiących się w modyfikacje zapomina o tym małym, a jakże istotnym szczególe). mimo to nie podobają się mi dwie rzeczy: po pierwsze - kolorystyka. Taka szarość może wprowadzić w depresję :P. Druga rzecz to tapeta. Jak najbardziej pasuje do całości, jednak jest jakaś taka.... "bezpłciowa". Aczkolwiek tapeta czy kolorystyka to raczej kwestia gustu. To Twój pulpit i Tobie ma się dobrze z nim pracować. I najważniejsze aby Tobie się podobał. Subiektywnie oceniając - mocne +4/6.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

No to raczej było dość jasne. Nie znalazłbyś szybko tapety w tym samym kolorze co okna. :P

No mnie to nie przypadło do gustu, ale jak Ci się wygodnie tak pracuje to czemu nie...

Obi, u Ciebie fajnie, nie przepadam za ciemnymi oknami (dla mnie są nieczytelne), no ale to kwestia gustu. Za to wszystko jest stonowane, a tapeta wymiata. I to się liczy :) Najs.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi, u Ciebie fajnie, nie przepadam za ciemnymi oknami (dla mnie są nieczytelne), no ale to kwestia gustu. Za to wszystko jest stonowane, a tapeta wymiata. I to się liczy :) Najs.

Dobrałem taką kolorystykę, aby były jak najbardziej czytelne (też mnie brak czytelności w wielu dark-theme'ach wkurza) i myślę, że osiągnąłem zamierzony cel :) Myślę, że moja kompozycja jest LCD-only, widziałem screena na crt i już tak średnio...

Swoją drogą, zaktualizowałem screeny na imageshack, teraz będziecie mogli przyjrzeć się szczegółom :)

Nick - mam wrażenie, że trochę theme'y robisz na siłę i tylko pod publikę, bo nie kupię tego, że zlewający się ze wszystkim taskbar po lewej stronie jest wygodny, jakkolwiek byś się nie starał mnie o tym przekonać. Chyba że zapodasz jakieś silne argumenty i poprzesz screenami :)

Pozdrawiam

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nick - mam wrażenie, że trochę theme'y robisz na siłę i tylko pod publikę, bo nie kupię tego, że zlewający się ze wszystkim taskbar po lewej stronie jest wygodny, jakkolwiek byś się nie starał mnie o tym przekonać. Chyba że zapodasz jakieś silne argumenty i poprzesz screenami :)

Co do tapety, to moja tworczosc, jakze amatorska :D:)

Mysle, ze jedno tlumaczy drugie :):D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obi - ładniusio :) Tapetka bardzo mi do gustu przypadła... Parę lat temu, jak miałem zajawkę na Uplinka (pamiętacie tę grę? :D), taki zestaw widziałbym bardzo chętnie u siebie, może tylko z innymi ikonami (niebieskie i bardziej typowe jakieś wolałbym).

I w sumie tylko do ikonek mam zastrzeżenie, jakoś nie zgrywają mi się z resztą dostatecznie mocno.

A - przez chwilę sądziłem, że masz VS ten, co ja (area o4)... Dużo jest w sieci wariacji na jego temat, imho nic dziwnego, heylove zrobiła jeden z najlepszych minimali na 'rynku'...

EDIT: pytanko do tych, którym zdarzyło się grzebać w bebechach VS... Jaki parametr odpowiada za panel 'zadań' w eksploratorze? Co by nie mówić, czasem się przydaje, a area o.4 brutalnie go wyłącza, zaznaczenie stosownej opcji w settingach systemowych nic nie zmienia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myszeczki taka mała zapowiedź :) Na razie tyle, bo nie mam siły dać dziś więcej i jeszcze musze powiększyć czcionkę :]

ac6a32114225209am.jpg

Bla bla, partycje sa interaktywne, po kliknięciu otwiera sie dana partycja, nad godzina jest moj maly odtwarzacz, dobrze dziala, tylko zrobiłem go zamalego i srednio sie trafia -> do poprawy ;) Ikonki po lewej na dole chodza za to pieknie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 weeks later...

http://ifotos.pl/?page=2ℑ=5173.jpg

nio to tak, jak widać Moraqos po małych przemianach leżał sobie długo czekał na mnie :D i nie dawno bawiłem się troszkę znów w src. prostota najlepsza tapetki z 2008r. myślę czasem nad logiem dlatego start na razie taki pusty :) jeszcze trochę go po oram i wrzucę gdzieś do pobrania i dam linkasy :) tak żeby dać zobaczyć jak to w praktyce na wirtualnej maszynie nagina :) rozdzielczość domyślna w moim lapie :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary mi się znudził (szybko, nie?)więc prezentuje swój nowy świeży darmowy i pachnący (noo może niezupełnie :P )pulpit

http://img152.imageshack.us/my.php?image=matyturr5.png

http://img135.imageshack.us/my.php?image=tytytxl0.png

http://img523.imageshack.us/my.php?image=fhdd7.png

proszę o opinie i krytykę

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Up

Nieźle. W sumie to nawet bardzo ładnie :). Jedyne co psuje całość to pasek narzędzi. Zainstaluj Styler'a, poszukaj jakiegoś ciekawego motywu i będzie super. Jeszcze ewentualnie mógłbyś usunąć/zmienić ikony skrótów z paska zadań. Ale nie jest do końca konieczne :D

PS. Mógłbyś zapodać link do skórki z Winampa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie.

Ludzie, czemu Wy nie rozumiecie przesłania tego tematu? To nie jest temat "pokaż swój pulpit", tylko "modyfikacje wyglądu systemu"!!!

Zmiana tapety to nie jest modyfikacja wyglądu na taką skalę, żeby od razu wpisywać się w tym temacie.

A poza tym ten screen jest taki marny, że nawet paska na nim nie widać, a literki są takie małe, że szok, bo to nie jest rozmiar oryginalny. A to dziwne, bo widzę tam chyba u Ciebie Stylera na pulpicie, więc może coś nie coś kombinujesz?

Pokaż więcej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak. Nie bede sie nasmiewal, czy cos takiego. Poprostu:

- no niestety, ale tylko danie skorki Visty, to jeszcze nie modyfikacja, chociaz jak mowi nazwa tematu, pulpitem sie pochwaliles, a ze my, maniacy modyfikacji, przerabiamy wszystko co zywe i komputerowe, dla nas wyglada to jak standardowy windows.

A wiec:

- zmien styl windowsa na jakikolwiek inny, byle nie Vista

- Yz Dock jest, dobrze, podstawa zachowana :D

- ikonki z pulpitu wylacz

- hymm, mogl bys jeszcze pokazac jak wyglada to, w czym odtwarzasz muze (no chyba ze nie sluchasz muzy na kompie, to w tedy za duzo nam nie pokarzesz :D:P )

Jak sie do tego zastosujesz, to w tedy pokaz.

Wszelkie pytanie itp mozesz kierowac do mnie, chetnie wspomoge rada, chociaz ostrzegam, sa na tym forum lepsi ode mnie ( Ave Obi! :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam prośbę do ludzi zajmujących się na tym forum modyfikacjami. Mianowicie potrzebowałbym link do jakiegoś VS'a utrzymanego w czarno-czerwonej tonacji (potrzebuje dopasować do ikonek i tapety). Nie lubię VS'ów zbytnio przekombinowanych, ale tez nie odpowiadają mi dzieła minimalistyczne.

Wiem że istnieje coś takiego jak deviantart, ale szukanie w nim na ślepo to samobójstwo. Próbowałem dzisiaj coś znaleźć, ale przeraziło mnie jego praktycznie nieskończone archiwum. Oczywiście nie chodzi mi o to że macie szukać za mnie. Po prostu jakby ktoś widział coś w tej kolorystyce, a przypadkiem znał adres (albo nazwę VS'a) to żeby podał.

Z góry dzięki za pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...