Skocz do zawartości

Modyfikacje wyglądu systemu - Pochwal sie swoim pulpitem ;-D


wiki-yu

Polecane posty

Privat-> bardzo ladne, chociaz ta zolta ikonka psuje efekt :P. A i mam pytanie, masz jakiegos winampa czy cos do sluchania muzyki? Jezeli tak, to czy mogl bys dac screena wlasnie z tym czyms :P, chcial bym zobaczyc jak w tedy to wyglada :D

A teraz uwaga, moje najnowsze dzielo :D :

113042008xm1.th.jpg

213042008ek8.th.jpg

Co wy na to? :D

-5pkt na starcie za używanie IE :P:P

[wies.niak]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,9k
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Może nie jest to super wyszukany pulpit, ale robiłem "pod siebie", żeby był użyteczny i miły dla oka. Ubuntu 8,04 LTS - Gofer Edition :P

zrzutekranuxb0.th.png zrzutekranu1es3.th.png

W prawym górnym rogu mam użycie CPU(kwadracik), otoczone wykorzystaniem ramu(tak, zgadza się, to to kółeczko) a pod nimi obładowanie linuxowej partycji.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oboje wiemy, że nie chodzi tutaj o zapychanie pulpitu wszystkim, czym się da :P Zwłaszcza, że mój komputer to nie czempion :P Co do ikonek, to nie chciało mi się szukać, pewnie je zmienię :P A tapetę właśnie też tworze nową, więc w sumie można powiedzieć, że to jest Beta :P No ale jak na pierwszy pulpit Ubuntu, to najgorszy nie jest, nie? :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taak, tapeta niezbyt pasuje do reszty, usun kosz z pulpitu(prawy na pulpicie-->rozmiesc ikony wedlug--> pokaz ikony pulpitu), kolor dock icons i byla by gitara :D

Wow. Wielkie dzięki :D taki stary jestem a jednak ciągle tak mało wiem :P Zmieniłem tapetę na iron mana, dąłem nowe ikony. Teraz wygląda wypas, jak będę miał chwilkę to wyśle foto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może być interesujące... Zdecydowałeś się na filmowego, czy komiksowego ajrona?

Mam mały problem, jakiego zestawu ikon nie włączę, to dyski zawsze są pokazywane standardowo, działają tylko te, które mam ustawione teraz. Może ktoś wie, dlaczego to nie działa?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

clipboard01gf0.th.jpg

Ot, moja standardowa standardowość. Byłbym wdzięczny, gdyby ktoś doradził mi, gdzie mogę znaleźć:

a. lepsze ikony dla RocketDock'a

b. lepiej pasujący do całości pasek

Sam, szczerze mówiąc, na zaawansowanych modyfikacjach wyglądu się nie znam, więc pomoc 'fachowca co się zowie' mile widziana - tak, by wszystko zamknęło się w ładną i pasującą do siebie całość ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o to, że jakiego zestawu ikonek nie wybiorę, to ikonki od dysku zawsze wyglądają standardowo, czyli jak dysk sfotografowany pot kątem. Więc mam do wyboru tylko te które mam (te białe prostokąty jak na skirnie) i te standardowe. Teraz zrozumiałeś? :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...