Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kondzio5551

Laptop 2000-2400zł

Polecane posty

Witam. Chciałbym kupić laptopa,który służył by do przeglądania internetu,oglądania filmów oraz grania w gry komputerowe takie jak metro 2033,Battlefield Bad Company 2,Gta 4 w co najmniej(lub najwyżej) średnich detalach.Zależy mi też na matrycy nie większej niż 16 cali i nie mniejszej niż 15,6.

Znalazłem 2 takie laptopy:

1

http://www.x-kom.pl/p/62145-notebook-lapto...d-rw-7hp64.html

Ma on 3 Gb ram oraz dobrą karte graficzną ,lecz ciut słaby procesor(jak dla mnie)

2

http://www.x-kom.pl/p/60966-notebook-lapto...500-dvd-rw.html

Ten zaś na dobry 3 rdzeniowy procesor, wydajną karte graficzną oraz cenę,lecz zniechęcają mnie jego opinie o nadmiernym grzaniu i słabych materiałach.

Na laptopa chciałbym wydać jak najmniej pieniędzy.Chciałbym też aby był wydajny ,aby sie nie grzał i dosyć długo "pożył"

Ps:Do grania służy mi komputer.Laptop ma być 2 komputerem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie nie znajdziesz laptopa wybitnego do gier. Musiałbyś wydać co najmniej 4000zł. Z tych 2 co wybrałęś to lepszy jest MSI, ale zerknij se tez na opinie Samsunga R780:) polecam.

A czy nie lepiej by było zmodernizować kompa, chociaż już nic sensownego nie kupisz na tą podstawkę i procesor. Ale ja tylko mówie, za 2400 zł masz bardzo dobrego kompa, który z każdą twoją wymienioną gra poradzi se na max detalach i rozdziałce. Decyzja należy do ciebie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale ja już mam dobry komputer do gier ,a w chwili obecnej potrzebuje laptopa i stąd prośba o poradę.a co do msi też wydaje mi się lepszy ,ma lepszą karte,windows 7 ale czy procesor jest wystarczająco dobry?Phenom ma 3 rdzenie fizyczne ,a i3 2 rdzenie ale 4 wątki.Który więc będzie się lepiej sprawował?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz..

Jeżeli chodzi o MSI, to w 3Dmarku 06 wydajność procesora miała 2200 punktów, karta graficzna miała 7700 punktów. A jeżeli chodzi o Acera, to procesor miał 2400 punktów, a karta graficzna miała 6700 punktów. Czyli dla MSI wychodzi 9900 punktów, a dla Acera wychodzi 9100 punktów. Wynik mówi sam za siebie:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...