Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Michexb

Samsung Galaxy 551

Polecane posty

Witam

Właśnie szukałem dla siebie smartphona

i oto znalazłem Samsunga Galaxy 551 w ofercie Play

Spodobał mi się ten PDA, ponieważ ma wszystko czego szukam-fizyczna klawiatura Qwerty, Androida, tani w ofercie play (abonament)

Jednak znalazłem na jakiejś stronce wady i mam do nich zapytanie

Wspomniane tam było że

*nie ma wsparcia dla Adobe Flash- co to znaczy?? (jestem zielony)

czy to znaczy że w ogóle go nie ma,czy że nie działa? ...

*Brak żywych tapet??-co to znaczy??

Strona specyfikacji: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_551-3515.php

Strona z zaletami i błędami: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_551-review-557.php

I ogóle jeśli ktoś ma ten PDA to prosiłbym o dokładną opinię, lub doświadczonych o powiedzenie mi czy to dobry smartphone dla mnie (Wi-Fi,gry,muzyka,wideo,rzadziej aparat)

Dobrze żeby miał tego Adobe Flash ale nie rozumiem tego czy go ma czy nie...

Pozatym widziałem w Android Market że jest tam Adobe Flash ale czy jeśli nie ma ten phon wsparcia to ten Flash by działał?? Czy mógłbym go pobrać??

Jeśli powiecie że ten smartphon jest zły to prosiłbym was by ktoś mi polecił smartphone z fizyczną klawiaturą Qwerty,Androidem, dobrą baterią i ceną do 600 zł

Pozdrawiam i przepraszam za wszystkie moje błędy jeśli jakieś były :)

Z góry dziękuję Michał

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten smartfon to kolejny skok na kasę samsunga, wydaje, że tak powiem buble, do tych bubli dodaje jakieś bajery typu tania qwerty i kilka miesiecy wydaje to samo tylko z tym bajerem po o wiele wyższej cenie. Brak flasha, to znaczy, że nie obsługuje adobe flasha:D Nie działają filmiky, gry, reklamy itp. Adobe podobno ma wydac specjalnego flasha 10.2 pod smartofny z procesorami o starszej strukturze. Jest obecnie flash lite, ale obsługuje on tylko reklamy we flashu. Ten 551 to taki średniak. Zwykły i5800 z qwerty i nic dodać, nic ująć. Brak live wallpapers, czyli nie mozesz mieć takich "animowanych" tapet, ale na pewno to odblokują moderzy, skoro na i5800 można. To smartfon glownie do pisania sms, neta i dzwonienia. Do grania się nie nadaje, nie ma gpu jak i5800 wiec nawet Angry Birds może przycinać. Na plusy standardowy, pojemnosciowy ekran z MT, qwerty, dosyc dobry procesor. Na minus to niska rozdzielczosc przez co mniej aplikacji i gier będzie kompatybilnych, brak gpu czyli słaba wydajność (gry bedą przycinać, nawigacja Sygic Aura nawet sie nie uruchomi, inne będa chodzić, ale mogą się krzaczyć w menu ze wzgledu na rozdziałke), po zdjęciach wyglada też, ze ma słabe wykonanie. Jedyny android z qwerty warty tak naprawde polecenia to Motorola Milestone jak na najbliższy budżet (ok 750 zł na allegro). Reszta typu x10mini pro czy flipout to średniaki i ten Samsung bylby od nich po prostu wygodniejszy. Jest jest o wiele lepszy Lg Aloha u nas nazywany, który bije wydajnością, wykonaniem i wsparciem tego samsunga, nawet gingerbreada będzie miał i kosztuje ok 650 zł, ale to ogromna rzadkość, najczęsciej występuje w wersji cdma

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...