Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Nivellen89

Rally Championship - Problemy z klawiaturą i dźwiękiem

Polecane posty

Witam! Mam problem z grą Rally Championship.

Kilka miesięcy temu zainstalowałem grę - chodziła bez zarzutu na Windows XP. Wczoraj zaczęły się problemy.

Kiedy włączyłem grę okazało się, że klawisze w menu co jakiś czas zacinają się, a podczas gry klawiatura działa z kilku sekundowym opóźnieniem.

Kiedy uruchomiłem grę w trybie zgodności z Windows 98 to problem z klawiaturą został rozwiązany w 100 %. Niestety tym razem podczas jazdy to dźwięk dostał opóźnienia. Jest totalna synchronizacja audio z video.

Podsumowując:

- gra uruchamia się bez problemów pod Windows XP i 98

- pod XP problem z klawiaturą

- pod 98 problem z dźwiękiem

Reinstalacja nie pomogła. Wszelkie zmiany ustawień audio z poziomu gry nike pomogły.

Pomocy!!!

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj pod XP zrobić tak: kliknij Start -> Uruchom..., wpisz dxdiag i kliknij na OK. Następnie przejdź do zakładki Dźwięk i poeksperymentuj z ustawieniami suwaka "Poziom sprzętowego przyspieszania dźwięku". Ewentualnie w windowsowym Panelu sterowania otwórz "Dźwięk i urządzenia audio", przejdź do zakładki Audio i tam w sekcji "Odtwarzanie dźwięku" kliknij na Zaawansowane. W nowym oknie przejdź do zakładki Wydajność i tam baw się suwakami (przede wszystkim tym górnym - "Przyspieszanie sprzętowe").

Tego samego możesz spróbować pod 98-ką tylko w przypadku drugiej opcji stosowna ikona w Panelu sterowania nazywa się inaczej (chyba "Dźwięk i multimedia"), w dxdiagu działa się tak samo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...