Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ragamd

Media-Tech MT3322 vs Genius SP-HF1800A

Polecane posty

Witam, planuje kupic glosniki komputerowe nie za drogo, z internetu wyczytalem ze sa dosc dobre ale kots moze mi powiedziec co lepiej zrzuci mnie z krzesla, moje wymagania to dobre basy i pekniete szyby :)

Media-Tech MT3322 vs Genius SP-HF1800A?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukając basu tego typu, w 2.0 to kpina. Głośniki Tracera to druga kpina... Bez urazy ale nic z tego nie jest warte uwagi (a na pewno nie przy tym czego wymagasz...) Powiedz jaki masz budżet, bo wymagania już znamy... I wtedy będzie można pomóc. Ja przy wyborze Ten Tracer vs Genius 1800A, Ci nie pomogę...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up to jest media tech a nie tracer podobno technologia dual bass zrywa z nog,myslalaem jeszcze o logitech x 530, moj budzet to ok 250zl, podpowiedzcie moze znacie jakies lepsze, moje glosniki z techniki za 60 zl juz nie dlugo pochodza :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jeden pies. Plastik plastik jeszcze raz plastik. jak lubisz zrywanie nóg, to kup co chcesz bo widzę że masz swoje zdanie na ten temat. No chyba że ktoś ci je wybije z głowy :P

A logitech X530, mam na sprzedaż :P To tak jak byś był zainteresowany używanymi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te plusy jak:

1. Bardzo dobre brzmienie

2. Wysoka moc RMS

3. Pasmo przenoszenia

ad1. Nie słyszałem ich, ale plastik nie ma prawa być nazwany 'bardzo dobrym brzmieniem'. Nie powiedzieli od której strony, bo łupać może, ale grać to już nie zupełnie. łączy się to z pkt 3.

ad2. Moc RMS jest bodajże chwilową mocą maksymalną. Jest ona nic nie warta, bo jest przekłamana.

ad3. Też przekłamane. Plastik za 150zł ma mieć świetne pasmo przenoszenia? nie nie nie i jeszcze raz nie. Może mieć dobre jak na plastik. Ale to tyle. Dobre brzmienie ma swoją charakterystykę. Te mogę śmiało opisać jako wyjące pierdoły z nieziemskim łupaniem które z powodzeniem przysłaniają braki reszty pasm... Taka prawda o większości komputerowych zestawów. Chociaż nie wiem, może mają sub z MDF'u, ale wątpię.

I jeśli one dostały 'bardzo dobry' we wszystkim, to wszystkie zestawy powinny się schować ze wstydu. Najtańsze co polecam z 2.1 to Microlab 330. Kosztuje kolo 200zł i jest najtańszym wartym uwagi zestawem... Jak na swoją cenę miażdży konkurencję ;]

P.S. http://www.rms.pl/rms.html

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...