Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

zuczek98

Playstation Portable-Kupno uzywanego Playstation Portable

Recommended Posts

ja bym pozbieral jeszcze troche i poczekal na NGP (PSP2). ale jeżeli chcesz koniecznie PSP to nie radze, bo po pierwsze: nie opłaca sie brać wersji fat (1004), bo jedyną rzeczą, która jest lepsza w tej wersji od pozostalych to bateria. po drugie: joypad musi byc mocno sprawny, bo i tak jest koszmarnie zrobiony wiec joypad to podstawa.

Link to comment
Share on other sites

Istnieje możliwość wymiany joy'a, troszkę to kosztuje ale będzie jak nowy - więc tu nie widzę problemu. Bardziej skupiłbym się na innych sprawach - baterii (ile trzyma na najwyższym ustawieniu jasności wyświetlacza), sprawności przycisków, krzyżaka i triggerów (czy nie przycinają, chodzą tak jak powinny) no i grach (czy są jakiekolwiek w zestawie).

Na ekran od razu po zakupie nałóż folię ochronną, bo i rys wizualnie nieco ubędzie, a więc estetyka się zwiększy, i więcej się robić ich nie będzie.

Link to comment
Share on other sites

@ zuczek98

Post wylądował w Koszu a Ty otrzymujesz słowne upomnienie. Link do posta, w którym przyznajesz, że przerobiona konsola bardziej Cię interesuje nie jest tu mile widziany. Gdybyś napisał to na FA otrzymałbyś ostrzeżenie, w tym wypadku jedynie ostrzegam.

Link to comment
Share on other sites

Pierwsze pytanie jakie powinieneś sobie zadać to czy masz zamiar kupować oryginalne gry jak juz na nie odpowiesz masz 2 wyjścia. Jeżeli masz taki zamiar i chcesz mieć oryginalne gry to nie pakuj sie w kompletnego złoma i starocia z uszkodzonymi podzeposłami do tego pewnie przechodzonego i to mocno i za kasę która jest naprawde duża jak na taki staroć starsze wersje konsol jak 1004 mają o wiele gorszy wyświetlacz zacinaja się i tak dalej. Ale jeżeli wolisz mieć gry na konsolce to dobrze ci radze dowiedz sie porządnie jakiego ma softa wgranego na tej konsoli poczytaj o nim albo odpisz tutaj lub na pw postaram ci sie pomóc lecz tak czy siak ogromna cena jak za taką konsolke !

ps. przerobiona konsola nie jest potrzebna tylko do otwierania nie legalnych treści, taka modyfikacja daje ogromne możliwości użytkownikowi korzystania z całkowicie darmowych aplikacji homebrew !

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...