Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gorten

Battlefield: Bad Company 2 - parę pytań

Polecane posty

Jako że CoD:BO to jedno wielkie badziewie a od MW i MW 2 chciałbym trochę odpocząć zacząłem się rozglądać za BC2.

No więc jedziem:

1. Jak to wygląda z serwerami w multi ? Czy jest to sytem jakoś MW (1) - podobny ?

2. Ile mniej więcej jest graczy na mapie/ile czasu trwa jedna rozgrywka (tak mniej-więcej ^^)

3. Teraz najważniejsze: Czy w Polsce da się normalnie, legalnie i w wersji pudełkowej kupić BC 2 z angielskim dubbingiem.

Już napisy mogę olać (przyzwyczajenie) no ale dubbing... jak słyszę podczas oglądani na youtube Pazurę to normalnie aż mam ochotę zamknąć przeglądarkę - normalnie 0 klimatu jak dla mnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Serwery w BC 2 są dedykowane tzn. możesz wybrać na który chcesz wejść

2. Graczy max może być 32 a runda to nie wiem, może 15 min???

3. Myśle, że tak ale czemu niechcesz słuchać pięknej Polszczyzny wypowiadanej przez bohaterów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gram codziennie, więc moze ja sie wypowiem :P

Serwery są dedykowane, lecz tych polskich jest niestety bardzo malo, jest kilka serwerow g4g.pl oraz kilka podrzędnych (MP nie chodzi na pirackiej wersji wiec gra o wiele mniej ludzi niz np w COD4)

Rozgrywka oferuje 4 tryby. 2 głowne to Conquest(podbój) - znany z poprzednich battlefieldow, oraz cos nowego -> RUSH(Gorączka). Są 2 cele do zniszczenia, jeden team broni, drugi atakuje. gdy te 2 cele zostaną zniszczone odsłania się kolejna część mapy i nastepne 2 cele do zniszczenia, i tak tych "Odsłonięć" jest ok 4-5 na mapę. do tego deadmath druzynowy i gorączka druzynowa, tych trybow chyba nie trzeba tlumaczyc

Max ilość graczy na serwerze to 32 osoby. rozgrywka trwa ok 30-40 minut, zaleznosci od tego jak dobry masz team :P

Jeśli chodzi o cziterow to praktycznie ich nie ma. gram odkad gra zostala wydana i spotkalem moze z 5 cziterow.

Jeśli chodzi o dubbing - podczas instalacji jest wybor bodajze 7 wersji językowych. mozna uzywac bez problemow ktorej wersji tylko chcesz, ale jesli chodzi o multiplayer to dubbing robił zupełnie inne osoby niz single wiec Pazury ani Mirosława Baki tam nie usłyszysz :) Dubbing w multiplayerze został bardzo starannie zrobiony.

tutaj masz wideorecenzję zrobioną przez gracza call of duty, wiec pokazane jest więcej wad niz zalet :P

ale mimo to wszystko jest bardzo ładnie omówione.

Słowa +18!! :)

Jakbys miał jakieś pytania zapraszam do mnie na GG, 13821305

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...