Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

gepiuu

Pad Manta MM821 Hercules, problem z instalacją sterowników, Windows 7

Polecane posty

Witam.. mam taki problem i już wyczerpałem wszystkie pomysły jak sobie z nim poradzić.

Otóż kupiłem sobie Fife 11 i w ustawieniach zauważyłem, że prawy analog nie dziala tak jak powinien, tzn przesuwając gałkę do góry, to w ustawieniach pokazuje jakbym przesunął ją w lewo. Do dołu = w prawo.

Znalazłem sporo tematów, że w Fifie to jest częste i że to można zmienić w rejestrze, zamieniając cyfry w folderze Axis. Z tym, że ja tego drzewka nie mam.

I tu sedno problemu:

Tego drzewka nie mam, ponieważ: Pad instaluję się zwykłymi sterownikami z Windows 7. I w rejestrze widnieje jako USB Gamepad. Przez cały czas korzystania nigdy nie widziałem jego oryginalnej nazwy, ani nie działała wibracja.

Ze strony producenta ściągnąłem sterowniki do pada. Wpierw usunąłem w rejestrze wszystkie klucze gdzie tylko się pojawiła nazwa USB Gamepad. Sterowniki od manty instalują się w C:\Program Files (x86)\VID_0E8F&PID_0012\LiteStar\NAZAR i w tym folderze są dwa pliki .dll , a w rejestrze dodają się odpowiednie klucze z nazwą Nazar.

Z tym, że w panelu sterowania i w grach dalej to widnieje jako USB Gamepad i dalej nie działa prawy analog.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...