Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sioka

Wycena konta Steam

Polecane posty

Witam, mam zamiar sprzedać swoje konto Steam, jednak nie wiem za ile je "opchnąć". Na koncie mam Borderlands, Mirror's Edge i Alien Swarm (wiem że jest darmowe, ale mój lvl i osiągnięcia też się chyba liczą :P). Jak myślicie? Ja na gametrade wystawiłem cene 100zł, jednak mój kumpel uważa że jest to za dużo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nikogo nie obchodzą ceny w sklepie. Jest kilka powodów:

1) Gra na Steam jest przypisana na stałe do konta, więc już na starcie tracisz sporą część ceny sklepowej

2) Jeżeli nie masz pudełek, ja jako kupujący mogę założyć, że sprzedasz mi konto...a po godzinie od transakcji zgłosisz na Steam kradzież pokazując im cdkeye z pudełek (bo brak tychże to ściema)...więc tracisz kolejne procenty.

3) Jeżeli nie masz pudełek, nie masz płyt...więc trzeba zawartość ściągnać...to czas i dla Ciebie stracony pieniądz.

4) Konto Steam tyż traci na cenie dlatego, że nie można przenosić gier pomiędzy kontami i kupujący często muszą latać pomiędzy różnymi kontami. Tracisz pieniądz.

Teraz:

Mirrors Edge można kupić już za 30zł, Borderlands za 50 = 80zł. Po odjęciu kosztów jakie ponosi kupujący (a uwierz mi, jeżeli to nie WOW lub Tibia to mało kogo obchodzą Twoje osiągnięcia w Alien Swarm) ja bym obstawił maksymalnie 40zł. To jest, moim zdaniem, uczciwa cena :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...