Skocz do zawartości

[PSP] Najdłuższe gry


Polecane posty

Zanim usuniesz/zwarnujesz drogi adminie/moderatorze wiedz, że nie znalazłem o dziwo w tylu tematach odpowiedzi na moje pytanie.

Ostatnio z powodu braku możliwości gry na komputerze szukam jak najdłuższych gier na PSP.

Pytanie do was: Jakie gry na PSP należą do tych najdłuższych?

Najbardziej mi zależy aby to NIE były gry drużynowe ani nic dziwnego. Najbardziej w deseń gier takich jak: God Of War, Dante's Inferno, Assassins Creed, Bleach: Heat of the Soul, Naruto: Ultimate Ninja Heroes itp itd. Inaczej mówiąc: wszystkie NIE posiadające drużynowych rozgrywek ani żadne symulatory DJ bądź z "cukierkowego" arsenału.

Mogą być też gry na GBA (mam emulator na PSP) byle jak najdłuższe.

Tytuły w jakie grałem (GBA i PSP):

Assassins Creed: BrotherHood

God Of War (obie)

Dante's Inferno

Bleach: Heat of the Soul (któraś-tam)

Naruto: Ultimate Ninja Heroes 1 i 2

Naruto: Akatsuki Rising

Tales of the World: Radiant Mythology

Pokemon Red, Yellow, Gold, Silver, Ruby, Sapphire, Emerald, Fire Red, LeafGreen

Castlevania: Aria of Sorrow

Medabots AX (obie)

Yu-Gi-Oh! (wszystkie na GBA)

Sporo arsenału i jak widać sporo pokemonów przeszedłem (eee... nie ważne...) A to nie wszystkie bo wielu nie pamiętam.

Dacie radę coś polecić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 months later...
  • 2 weeks later...

Monster Hunter Unite - kilkaset godzin gry (!!!) + dodatkowe, darmowe misje DLC pobierane z neta. Gra jest trudna więc czas potrzebny do jej przejścia się wydłuża :) Osobiście bardzo polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od siebie polecam Metal Gear Solid Peace Walker. Sama kampania zajęła mi 18h a masz jeszcze grubo ponad 100 (!) misji pobocznych. Gra jest dosyć trudna (jeśli grasz samemu, co też uczyniłem, jak chcesz to masz coopa). Tego, że jest to jedna z najlepszych gier jakie przeszedłem na PSP chyba nie muszę dodawać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...