Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spriggs

Gothic Multiplayer

Polecane posty

Siema, tu Luke (tak, TEN Luke z ekipy GMP). Aktualnie nie mam żadnej informacji o powodach rozpadu ekipy GMP Team (sam opuściłem projekt kilka miesięcy temu). Z tego co słyszałem od niedobitków graczy, Macrentofeth i ekipa programistów poszła w moje ślady i zapadła się pod ziemię :P Kontakt z Ojcem Inicjatorem straciłem niedługo po rezygnacji z dalszej współpracy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda, temat został trochę odkopany, ale bez sensu jest tworzyć więcej tematów o tym samym.

Odnośnie Gothic Multiplayer - powstał nowy projekt. Powiedzmy, że istniały dwie tego typu modyfikacje,

obie tworzone przez polskie grupy. Nadszedł ten moment kiedy się dogadali i postanowili się połączyć, tworząc jeden większy projekt. Wymaga: Gothic II z dodatkiem Noc Kruka

Nowa strona, nowego projektu:

http://gothic-multiplayer.com/?lang=PL

Dlaczego warto zagrać?

-ogromna swoboda w tworzeniu serwerów (możesz napisać własny tryb w języku skryptowym LUA)

-pełna synchronizacja postaci gracza (animacje ruchu, statystyki, możliwe PvP)

-synchronizacja botów (ludzie i potwory - zapoluj z kumplem na ścierwojady)

-sprawny system questów (teraz mini co-op czy serwery w stylu MMO są możliwe)

Czyli możesz mieć swoją postać na serwerze, rozwijać ją, uczyć różnych rzeczy, ubierać w lepsze pancerze i zapisać sobie to wszystko na serwerze. Postać zabezpieczona hasłem, nikt się pod ciebie nie podszyje. Na dodatek będąc z kumplem w grupie obaj dostajecie doświadczenie za zabitego potwora. Handlować również można. Tak naprawdę wszystko zależy od serwera, ale istnieje jeden z możliwościami wcześniej wymienionymi. chytry.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...