Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

donio13

Need for Speed Pro Street Demo - mała ilość fps

Polecane posty

Konfiguracja komputera: CPU Intel Pentium 4 2.6 Ghz
GPU Galaxy geforce 6800 GT 256mb
Ram 1.5gb ddr 400 Mhz
dysk samsung 120gb

Czyżby to Twój komp. Gra lubi dwa wątki nie zależnie od taktowania czy wydajności. Mogą być bardzo słabe dwa rdzenie ale lepiej tak niż jeden bardzo mocny. Zmiana procka i grafy na coś porządniejszego przyniesie wymierne korzyści. tylko trochę dziwne, że tylko 15fps.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włącz grę wszystko na min. I jeśli wtedy nie będziesz miał ok. 20-30fps to może oznaczać, że coś jest nie tak. W sterach sprawdź czy na pewno masz zarządzanie AA itp. przez aplikację, a nie stery. Tak w ogóle to znacznie gorszą optymalizację ma Undercover. Pro Street ma troszkę większe wymagania. Mi na bardzo ale to bardzo słabym kompie w porównaniu do Twego chodziło ok. 10fps na min. Miałem GF 6200 256MB i Pentium 4 Willimate 1.5Ghz. Grafa wystarczyłaby na 30fps ale proc ją strasznie potrafił nieraz ograniczyć. Przed tym prockiem miałem Pentium 4 Presscot 3.2Ghz HT. Ale w tym przypadku to grafa była znacząco za słaba i proc się marnował. Mi Undercover także ciut lepiej chodził, bo już dało się osiągnąć na tym kompie z pierwszym prockiem ok. 20-30fps. Na tak słabym procku. Na P4 3.2Ghz jak zmniejszyłem rozdziałkę o jedno oczko to fps leciał strasznie w górę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...