Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

donio13

Need for Speed Pro Street Demo - mała ilość fps

Recommended Posts

Witam mam problem. Nie dawno zainstalowałem sobie demo nfs pro sreet które było w cda. Po uruchomieniu gry w menu chodziła świetnie. Ale gdy zacząłem grać to fps spadał poniżej 15 klatek. Wie może ktoś od czego to zależy? :dry:

Link to comment
Share on other sites

Konfiguracja komputera: CPU Intel Pentium 4 2.6 Ghz
GPU Galaxy geforce 6800 GT 256mb
Ram 1.5gb ddr 400 Mhz
dysk samsung 120gb

Czyżby to Twój komp. Gra lubi dwa wątki nie zależnie od taktowania czy wydajności. Mogą być bardzo słabe dwa rdzenie ale lepiej tak niż jeden bardzo mocny. Zmiana procka i grafy na coś porządniejszego przyniesie wymierne korzyści. tylko trochę dziwne, że tylko 15fps.

Link to comment
Share on other sites

Włącz grę wszystko na min. I jeśli wtedy nie będziesz miał ok. 20-30fps to może oznaczać, że coś jest nie tak. W sterach sprawdź czy na pewno masz zarządzanie AA itp. przez aplikację, a nie stery. Tak w ogóle to znacznie gorszą optymalizację ma Undercover. Pro Street ma troszkę większe wymagania. Mi na bardzo ale to bardzo słabym kompie w porównaniu do Twego chodziło ok. 10fps na min. Miałem GF 6200 256MB i Pentium 4 Willimate 1.5Ghz. Grafa wystarczyłaby na 30fps ale proc ją strasznie potrafił nieraz ograniczyć. Przed tym prockiem miałem Pentium 4 Presscot 3.2Ghz HT. Ale w tym przypadku to grafa była znacząco za słaba i proc się marnował. Mi Undercover także ciut lepiej chodził, bo już dało się osiągnąć na tym kompie z pierwszym prockiem ok. 20-30fps. Na tak słabym procku. Na P4 3.2Ghz jak zmniejszyłem rozdziałkę o jedno oczko to fps leciał strasznie w górę.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...