Skocz do zawartości

Battlefield: Bad Company 2 - logowanie


Polecane posty

Witam wszystkich. Dzis zdarzyl mi sie straszny problem. a mianowicie niewiem czemu ale niemoge sie zalogowac na moje konto w Bad Company 2, wczoraj wszystko bylo ok, a dzis lipa. Najpier zainstalowalem EA Download Manager i zarejestrowalem battlefielda na owym manaerze po czym wlaczam gre i nie chce przyjac hasla!!! Teraz wyskakuje jeszcze komunikat ze " zbyt wiele prób logowania przy zlym hasle " - czy cos takiego!!!. Jak wchodze na ea.com i loguje sie na moje konto to wszystko gra, w zakladce gry przy Bettlefield widinieje napis Online, tak samo jak wchodze battlefieldbadcompany2.com/pl , wpisuje moj e-mail i haslo i normalnie pokazuje mi moja postac , statystyki itp, wszystko w pozadku. zalozylem inne konto na ea i jak uzylem je w grze to zadzialalo tylko ze jak pojawil sie komunikat wpisz klucz to niezrobilem tego kroku poniewaz boje sie ze moge wtedy stracic to co mialem na tamtym koncie. Faktem jest to ze niemoge sie zalogowac w grze na konto ktore gdzie inndziej dziala. BARDZO PROSZE O POMOC . Z GORY DZIEKUJE I POZDRAWIAM

p.s. gre mam od premiery (marzec 2010) i do tej pory wszystko bylo ok. EA managera zainstalowalem dzis poniewaz kupilem dead space 2

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 months later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...