Skocz do zawartości

Gdzie kupić Xbox'a 360


Polecane posty

Wiem , to głupie pytanie,ale chodzi mi o to gdzie znajdę najlepszą cenę , oraz bezproblemową obsługę.Interesują mnie znane sieci sklepów.Liczę na waszą pomoc.

PS.Możecie mi też doradzić od jakich gier zacząć , lubię każdy gatunek.

@edit ,Sorry że nie napisałem ,ale chodzi mi o slima 4GB.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem , to głupie pytanie,ale chodzi mi o to gdzie znajdę najlepszą cenę , oraz bezproblemową obsługę.Interesują mnie znane sieci sklepów.Liczę na waszą pomoc.

PS.Możecie mi też doradzić od jakich gier zacząć , lubię każdy gatunek.

@edit ,Sorry że nie napisałem ,ale chodzi mi o slima 4GB.

Zastanawia mnie czy interesuje Ciebie dowóz czy odbiór osobisty? Jeżeli dowóz to rzeczywiście ultima ma promocje na xboxa z 4GB + stały rabat za 800,00 pln Obsługa jest sympatyczna, dobry support. Ja osobiście współpracuje z chłopakami z konsoleigry.pl ale tylko i wyłącznie dlatego, że mam do nich 5 min jadąc samochodem. Tak samo dobry support, tanie ceny gier a za takiego klocka jaki Ciebie interesuje wybecelujesz 769,00 pln. Ultima ma lepszą ofertę. Może i gdzieś jest taniej, ale ja polecam tylko tych co mi się dobrze współpracuje. Co do gier na pierwszy ogień polecam exclusiwy. Forza 3, Alan Wake jest bardzo dobrą grą, świetnie się bawiłem przy halo odst, ktoś pewnie poleci Gears of War 2 mnie osobiście nie przypadło do gustu, ale rzeź jest i tryb hordy daję radę, left 4 dead 2 mogę polecić jak nie grałeś na pc i lubisz klimaty zombie, oczywiście mass effect 1 i 2 jak ominęła Ciebie, jeszcze Red Dead Redemption... ogólnie mogę pisać i pisać, bo jest jeszcze masa gier multimlatformowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dragon age nie grałem więc się nie wypowiem, ale co do gta 4 to jak najbardziej tak. Uważam, że takie gry najprzyjemniej się gra na padzie. Nawet w fps-y się dobrze cyka, ale trzeba się przestawić i poćwiczyć. Pad nie gryzie a jest naprawdę przyjemny w użytkowaniu, myszka wygrywa precyzją i jak dla mnie tutaj się kończą plusy (chociaż granie przy użyciu myszki + klawiatura też jest jak najbardziej przyjemne).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W GTA IV przyjemniej gra się na padzie, niż na klawiaturze. "Ryli" - najpierw przeszedłem ją na komputerze, potem zaś dorwałem od znajomego wersję na X'a.

Dragon Age również "obcykałem" na konsoli i grało mi się bardzo przyjemnie. Nie miałem kontaktu z wersją na PC.

Duża większość dzisiejszych nextgenowych gier jest od początku robiona pod konsole i pady, aby komfort grania na nich był jak największy. Więc nie ma się czego obawiać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...