Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

tombex93

Problem z sterownikami NVIDIA 2xx.xx !

Recommended Posts

Witam! Jak w temacie mam problem ze sterownikami NVIDIA 2xx.xx wcześniejsze wersje działają idealnie. Mój problem polega na tym że, w aplikacjach pełnoekranowych (tj.gry) ucina mi z oby dwóch stron monitora obraz. Moja karta graficzna to GeForce 9500GT 512MB, monitor NEC LCD19WV, używana rozdzielczość 1440x900, Windows 7 Ultimate 32bity.

Z góry dzięki za pomoc!

PS.Jak temat w złym dziale to proszę o przeniesienie!

W aplikacjach: tj. grach wszystkich, bez wyjątku. A w filmach RMVB (bo tylko takie oglądam), tytułów chyba nie potrzebujesz :tongue:

PS. W filmach też dużo może zależeć na przykład od oddtwarzacza itp. też w prosty sposób można zmienić proporcję obrazu, więc filmy pomińmy!! :laugh: Systemu nie przycina :smile: (jakieś painty, photoshopy czy mozille też nie przycina) :laugh:

No ale podaj jakie to gry bo być może "wszystkie" w które grasz nie obsługują takiej rozdzielczości, szczególnie starsze. Usuń obecne sterowniki i wyczyść pozostałości Driver Cleanerem, następnie zassij i zainstaluj najnowszą wersję.

Od kiedy ten problem się pojawia?

Gry w jakie gram(mam) to: Counter Strike, Gta SA (tylko to GTA obsługuje moją rozielaczość ale i tak problem ten sam), Splinter Cell Double Agent, NFS Hot Pursuit.

Sterowniki mam najnowsze przed instalacją czyściłem Driver Cleanerem.

Problem pojawia się od ukazania się sterowników w wersji 2xx.xx :laugh:

To pobierz starszą wersję sterowników i zobacz czy to co da...

Pisałem w pierwszym poście, że we wszystkich sterownikach wersji 2xx.xx jest ten problem a wcześniejsze działają dobrze czyli seria 1xx.xx :smile:

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...