Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

LukiSacz

Mount & Blade Warband - Odejście z królestwa

Recommended Posts

Witam. Zastanawiam się, czy jest możliwość odejścia z królestwa, do którego należę. Chodzi mi o to, aby znów być niezależnym (teraz jestem lordem i mam zamek i 2 wioski jako lenno) i założyć własne królestwo. Jak mogę to zrobić? I czy wtedy wyzerują mi się stosunki z wrogimi państwami?

Link to comment
Share on other sites

Możesz. Idziesz do króla i oznajmiasz mu ze nie chcesz być dłużej wasalem. Odbierze Ci wszystko co Ci dał. Stosunki z innymi państwami o ile pamiętam pozostaną bez zmian. Warto mieć silną armię i na dzień dobry zająć jakiś zamek lub miasto.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Raczej nie. Nie jestem pewien ale chyba nie. Ale żaden problem, jak go złapiesz pakuj do lochu i niech tam pleśnieje. Ja zrobiłem tak że mam 6-8 wasali, pojmanych wrogich lordów po prostu więżę.

Aha, jak skończysz wojnę z państwem do którego należą zostaną automatycznie uwolnieni. Powoli, stopniowo i po kolei eliminuj kolejne królestwa a więźniów zawsze trzymaj w wieży chyba że brak Ci gotówki lub chcesz mieć z nimi dobre relacje ale z moich obserwacji wynika że nie warto. Polegaj na swoim mieczu.

Link to comment
Share on other sites  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...