Skocz do zawartości

Mount & Blade Warband - Odejście z królestwa


LukiSacz

Polecane posty

Witam. Zastanawiam się, czy jest możliwość odejścia z królestwa, do którego należę. Chodzi mi o to, aby znów być niezależnym (teraz jestem lordem i mam zamek i 2 wioski jako lenno) i założyć własne królestwo. Jak mogę to zrobić? I czy wtedy wyzerują mi się stosunki z wrogimi państwami?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz. Idziesz do króla i oznajmiasz mu ze nie chcesz być dłużej wasalem. Odbierze Ci wszystko co Ci dał. Stosunki z innymi państwami o ile pamiętam pozostaną bez zmian. Warto mieć silną armię i na dzień dobry zająć jakiś zamek lub miasto.

Pozdrawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Nie jestem pewien ale chyba nie. Ale żaden problem, jak go złapiesz pakuj do lochu i niech tam pleśnieje. Ja zrobiłem tak że mam 6-8 wasali, pojmanych wrogich lordów po prostu więżę.

Aha, jak skończysz wojnę z państwem do którego należą zostaną automatycznie uwolnieni. Powoli, stopniowo i po kolei eliminuj kolejne królestwa a więźniów zawsze trzymaj w wieży chyba że brak Ci gotówki lub chcesz mieć z nimi dobre relacje ale z moich obserwacji wynika że nie warto. Polegaj na swoim mieczu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...