Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tomox1140

PS3 głośniki i telewizor

Polecane posty

Witam

Ostatnio mam problem, ponieważ mam trzy pytania, po pierwsze, czy telewzior rozmiarze 40 cali wystarczy mi przy graniu z odległości od 100 do 200 centymetrów, jeżeli nie, to może 42 calowy, i czy samsung LE40B651 to dobry wybór, czy może lepiej kupić 42 calowy panasonic tx-p42g20e, przy czym samsung to lcd, a panasonic to plazma. I jeszcze czy mógłbym podłączyc głośniki Manta MM2850 Bronze to PS3.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli masz małą elektrownię w domu, to kupuj plazmę :P Tak na poważnie, to kup plazmę tylko wtedy, gdy jesteś wrażliwy na punkcie idealnej czerni i jeśli rachunki za prąd są dla Ciebie obojętne. A jeśli nie, to bierz tego Samsunga - to bardzo dobry wybór. 2 metry to nawet trochę za mało do gapienia się w tak duży TV, nie mówiąc już o metrze :)

Głośniczki jak najbardziej możesz podłączyć do konsolki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to akurat wiem z rozmiarem odbiornika, ale 46 calowy odbiornik mi się nie zmieści na ścianie o szerokości 120 cm, chyba, że nie będzie wisiał, i dam go na półke. Bo chciałem go powieśić, ale teraz by nie dało rady, bo odbiornik się nie zmieści.

A z tymi głóśnikami to jaki by był głos i jeszcze w zasadzie to maksymalna odległość telewizora przy graniu to 160-170cm, przy oglądaniu filmów bedzie dochodziła do 200 cm. A czy telewizor Samsung LE40b651 da się powiesić na ścianie?

I czy to prawda z tym, że telewizor full-hd ponizej 40 cali nie ma sensu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiesić jak najbardziej da się, nawet chyba w komplecie dają taki stelaż do przymocowania TV na ścianę.

Co do głośników, to podłączenie przez wejście słuchawkowe jest rozwiązaniem prowizorycznym i nie oczekuj, że będziesz mógł podgłośnić na max, bo zapewne już przy połowie będziesz słyszał straszne buczenie. Mówię oczywiście o podgłośnieniu bezpośrednio przy głośniku, nie na pilocie od TV.

I czy to prawda z tym, że telewizor full-hd ponizej 40 cali nie ma sensu

Dlaczego nie ma sensu? Jeśli masz na przykład taką 32", to przy Full HD obraz jest na tyle dobry, że z odległości ok. 1.5 metra nie potrzebujesz żadnych kanałów w HD, bo zwykły SD wystarczy. I Full HD znakomicie sprawdza się przy next genowych konsolach, więc kupno HD Ready mija się z celem, chyba że masz zamiar kupić TV 20" :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...