Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

atari

Może ktos ma pomysł...

Polecane posty

Witam! Mam problem, który być może wcale nie wiąże się ze sprzętem.

Oglądam filmy na Western Digital Player.

Zrzucam je z płyt DVD przy pomocy programy DVDFAB do formato ISO. Korzystam z dvdfab, bo mogę wyodrębnić sobie ścieżkę dźwiękową itd.

Ostatnio kupiłem taki box z Alienem - 4 części - na jednym DVD 2 filmy: wersja kinowa i rozszerzona. - (w sumie 4 płyty)

Problem:

Analogicznie jak do tej pory postanowiłem zgrać filmy z Obcym. Włożyłem płytę z "Alien" - wszystko ładnie zgrało się do ISO - 2 pliki (wers. kinowa i reżyserska) potem na zewnętrzny dysk twardy i podpinam pod WD Player.

Niestety podczas oglądania filmu pojawia się następujący problem - - film co jakiś czas ma taki nagły skok, tzn, gwałtownie przyspiesza i zaraz potem idzie dalej normalnie- są to prawdopodobnie miejsca, w których kończy się jeden rozdział i zaczyna następny. Próbowałem rożnymi programami i jest to samo.

Wcześniej nie miałem takiego problemu, ale też nie miałem płyt gdzie upchano 2 filmy na jednym dysku.

Obraz ISO filmu odpalany na kompie działa dobrze.

Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to proszę o podpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałeś na podpiętym dysku zewnętrznym przy kompie czy wszystko ok? Wydaj mi się jak by dysk pracował w tych momentach co przycina i dlatego jest taki efekt. Nic mi się więcej nie kojarzy, no może kwestia kodeków. Aktualizacja sprzętu jest możliwa? Jeżeli tak i nie robiłeś tego do tej pory to polecam wykonać, może to pomoże.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...