Skocz do zawartości

Left 4 Dead 2 - nowe kampanie


Polecane posty

A więc tak

Gdy pobieram nowe kampanie do "Left 4 Dead 2" i wkładam je do następującej lokalizacji

Left4Dead2/Left4Dead2/left4dead2/addons

Odpalam klikając dwa razy na plik "kampanie"

Włącza się gra i pojawia się menu gry :ohmy:

Nie jest napisane np. Nowa kampania została dodana tylko po prostu włącza się menu z gry :huh:

Gdy w chodzie w Gra jednoosobowa (SinglePlayer) i wchodzę w zakładkę dodaj kampanię

Nie znajduję się tam nic :dry:

Proszę o pomoc :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym folderze "addons" mam jeszcze pliczek readme. Znajduje się tam informacja:

Install .VPK add-ons by placing them in this folder.

View and manage add-ons from the main menu: Extras->Add-ons.

Jesteś pewien że instalujesz wszystko tak jak należy? Powinieneś plik z rozszerzeniem .VPK wrzucić do folderu add-ons i odpalić poprostu grę przez steama. Później w menu wejść w te Extrasy i ewentualnie włączyć addon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w tym folderze "addons" mam jeszcze pliczek readme. Znajduje się tam informacja:

Install .VPK add-ons by placing them in this folder.

View and manage add-ons from the main menu: Extras->Add-ons.

Jesteś pewien że instalujesz wszystko tak jak należy? Powinieneś plik z rozszerzeniem .VPK wrzucić do folderu add-ons i odpalić poprostu grę przez steama. Później w menu wejść w te Extrasy i ewentualnie włączyć addon.

Robię identycznie tak jak mówisz, a błąd ten sam

Później w menu wejść w te Extrasy i ewentualnie włączyć addon. - Mógłbyś jaśniej?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później w menu wejść w te Extrasy i ewentualnie włączyć addon. - Mógłbyś jaśniej?

Jak jesteś w menusie:

Dodatki --> Dodatki --> otwiera się okno, tam powinny być pokazane dodatki jakie umieściłeś w folderze addons. Addony mogą być wyłączone, a tym panelem możesz je włączyć.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Później w menu wejść w te Extrasy i ewentualnie włączyć addon. - Mógłbyś jaśniej?

Jak jesteś w menusie:

Dodatki --> Dodatki --> otwiera się okno, tam powinny być pokazane dodatki jakie umieściłeś w folderze addons. Addony mogą być wyłączone, a tym panelem możesz je włączyć.

Nic tam nie ma oprócz MutaMod :(

MutaMod to nie kampania ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...