Jump to content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

wahadlo200

Rozwiązany: Battlefield:Bad Company 2 + Vietnam - nie mogę się zalogować

Recommended Posts

Problem jak w temacie. Wczoraj pobrałem i zaktualizowałem Bad Company 2, aktywowałem Vietnam i trochę pograłem. Dzisiaj próbuje się zalogować i cały czas wyskakuje błąd : wystąpił błąd połączenia, jeśli stało się to podczas zakładania nowego konta wybierz anuluj i zaloguj się od nowa. Połączenie z internetem mam, problem występuje na komputerze 2. Przeszukiwałem forum i pomoc EA, ale nic nie znalazłem.

Próbuje po parę razy, zawsze ten sam błąd. Wczoraj jeszcze normalnie działało, a dzisiaj pierwsza próba i ten błąd i tak w kółko.Dodam że gry oryginały z Empiku i instaluje B:BC2 na pierwszym kompie by zobaczyć czy tu też wystąpi ten błąd. Przed chwilą ktoś założył podobny temat więc nie jestem sam

Ulżyło :D Myślałem, że coś u mnie nie tak. Co nie zmienia faktu, że chciałem sobie pograć w Vietnam :/ Szkoda. Miejmy nadzieję, że dotrzymają tych ram czasowych i za niecałą godzinkę, będzie można zagrać.

ten sam problem mam.

wczoraj grałem normalnie, dzisiaj chce pograć i [beeep] :<

@elvis tobie dziala?

Specjalnie przed chwilką sprawdziłem specjalnie dla Ciebie i też wywala errora ;/

Widocznie coś na serwerach grzebią - trzeba czekać.

edit:

@Dmon

Zobaczymy czy zdążą do tej 14.25 :P Sprawdze po 15 żeby nie było, że taki niecierpliwy jestem :P

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...