Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Parandoks

Telewizor wyłącznie do grania do 3000zł

Polecane posty

Jak w temacie. Telewizor będzie służył mi wyłącznie do grania. Czytałem poradniki ale nie ma żadnych konkretów, więc proszę o jakieś propozycje modeli w tej cenie. Podajcie też jakieś fajne telewizory do 2000 zł. Najlepiej jakby miał 36-42 cali. Z góry dzięki za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc pare pytań:

po pierwsze: na czym będziesz grał, czy to konsola, czy pc

po drugie: w jakiego rodzaju gry będziesz grał na tym telewizorze

po trzecie jaka będzie odległość pomiędzy tobą, a telewizorem.

Bez tych odpowiedzi ci nie pomożemy.

A teraz musze ci powiedzieć, że telewizor wybrałeś bardzo dobry. Sam miałem ten dylemat, pare tygodni wybierałem telewizor do ps3, służący mi do grania i do oglądania filmów. Spotkałem się z twoją propozycją, ale wreszcie weszłem na Ps3site.pl i tam był poradnik oraz podpowiedź jaki telewizor wybrać, narazie wybrałem Samsung LE40B651.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale będą to gry typu nie wiem..... RPG, FPS, strategie?

Twój wybór jest w zasadzie idealny, jak się tak patrze, do PS3 i do XBOX-a będzie to chyba najlepsza propozycja dla ciebie, ale pamiętaj, że plazmy mają dość duży pobór mocy, który jest napewno większy niż ten w lcd- kach. Jeżeli chodzi o lcd to polecam ci Samsung LE40B550 lub b551, b552 albo jeszcze b553. To to samo, tyle że chyba inny kolor przy krawędziach.

A i ten samsung co ci poleciłem, to ma wszystko co ci będzie potrzebne:

Full- Hd

4 złącza HDMI(starczy)

USB 2.0

Technologie Wide Color Enchancer 2, Dolby Digital Plus, SRS Trussuround HD.

50/60 Hz(standart, ale starczy do każdej gry)

Mój kolega go ma, i jest super, aktualna cena to 1999 złotych

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odradzam Sony KDL 32w5500. Sam posiadam, wszystko spoko, ładne kolory, 100Hz i inne bajery, ale telewizor czasami się krzaczy przez co dochodzi do czarnego obrazu na sekund kilka oraz smużenie (nie obrazu tylko ekranu przez co też nic nie widać). a Zresztą na taką odległość 32 cale jak dla mnie to za mało. Sam muszę się przesiadać, bo z odległości 2,5 metra wszystko jest małe. Jak już polecam wybierać telewizor w najnowszej technologi produkcji, ale nie 3D (tv zostanie na jakieś 3-5 lat więc nie cackaj się w stary sprzęt)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...