Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

JamesVoo

Opinie o Play

Polecane posty

Jako że moja obecna sieć(Orange) z kilku powodów zaczyna mnie coraz bardziej irytować, zdecydowałem się na zmianę operatora.

Moim faworytem jest Play, lecz chciałbym poznać opinię osób używających tej sieci. Chodzi mi o jakość zasięgu, czy nie ma żadnego problemu z wykupywaniem promocji i reszta istotnych bzdetów :)

Dodam że chodzi mi o ofertę Play Fresh, więc za opinie o tym byłbym najbardziej wdzięczny :)

Z góry dziękuję za odpowiedź.

P.S. - Wiem że w internecie jest pełno opinii, ale albo są one przestarzałe(2008 i 2009 rok), albo wygłaszane przez osoby z jednymi postami itd. Więc prosiłbym także tutaj o opinie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś byłem w Plusie i byłem średnio zadowolony. Najbardziej denerwujące było tam to, że stan konta aktualizował się z dużym opóźnieniem, nawet do kilkunastu (!) dni. W Playu tego nie ma. Wszystko aktualizuje się na bieżąco. Aktywacja usług również jest szybsza. Zasięg również mi się nieco poprawił, bo Play korzysta ze swojej sieci, jak również z sieci Plusa. Ale tu może być różnie, zależy gdzie mieszkasz. Mój kolega przeszedł do Play z Orange i mówi, że zasięg jest nieco gorszy. Ogólnie, kilku moich znajomych jest lub było w Playu i jedni bardzo zachwalają, inni narzekają. Ja należę do tych pierwszych. Miałem umowę na dwa lata, w wakacje przedłużyłem na kolejne dwa. Bardzo atrakcyjne ceny telefonów oraz minut i smsow. Korzystne paczki internetowe, mnie to przekonuje. Minusem jest to, że inne sieci zamiast walczyć cenami, wolą podnieść ceny połączeń do Play. Mnie to nie przeszkadza. Jeśli komuś jest za drogo do mnie dzwonić, to ja mogę zadzwonić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasięg bardzo dobry. Wyraźnie słychać, nie przerywa rozmów.

Ceny też niczego sobie.

Jedynie, co złego spotkało mnie w tej sieci (so far...) to to, że kupiłem starter 30 zł + 15 zł na start. Doładowałem za 10 zł chciałem włączyć bonus. Nie dało się i nie da do dziś. Musiałem iść do salonu, zarejestrować nr na dane z dowodu, złożyć reklamacje, podpisać kilka papierów i teraz czekam od Playa na telefon...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...