Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

PawcioX

Problem z Nail'd

Polecane posty

W sylwka rodzice zaprosili znajomych z bardzo daleka, przyjechali i dali mi i siostrze prezenty, kupili mi Nail'd.Ok, myślę sobię, i tak nie mam w co na razie grać.Instaluję, wszystko ok.Uruchamiam grę, po wcześniejszym zarejstrowaniu jej.Uruchamiam i na powitanie miły wstęp czyli fajne logo Techlandu :laugh: .Następna rzecz wydała się co najmniej dziwna, gra każę mi wcisnąć dowolny przycisk aby przejść dalej, niby wszystko ok gdyby nie to że informacja ta miga wolniej niż żółw wracający z sylwka.Zaraz po kliknięciu i bardzo wolnym przejściu do założenia konta zorientowałem się że wszystko się tnie:menu, dalej wyścigi, dosłownie wszystko oprócz początkowych animacji (reklam etc.).Od razu wspomnę że mój komputer jest co najmniej 2 razy lepszy niż ZALECANE wymagania sprzętowe.Czytałem trochę i szperałem z pomocą wujka Google ale jakiejś same pirackie fora głównie o tym piszą.Z tego co się dowiedziałem to podobny problem występuje w piratach, niby fajnie tyle że to orginał ze sklepu.Gra jest na pewno orginalna, a występuje u niej problem jak w piracie? Napisałem do życzliwego Suportu który biadolił że pewnie mam za słabego kompa, pisałem im aż do skutku żeby napisali w końcu coś innego niż tylko:"Twoim problemem jest prawdopodobnie za słaby komputer".Aż w końcu się doczekałem, kazali wziąźć paragon (goście jeszcze byli więc i paragon był i na szczęście grę kupili w moim mieście), wysłali mi na maila jakiś tam forumlarz i kazali go wydrukować, następnie ze wszystkim iść do sklepu złożyć reklamację.Poszedłem dzisiaj, reklamację przyjęli, bo wcześniej nagrałem filmik jako dowód.Wymienili mi egzemplarz.Zadowolony z siebie wracam do domu i instaluję od nowa grę z nowej płytki, odpalam iiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii.....TO SAMO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I tu prośba do was forumowicze: POMOCY!

P.S

Z góry dziękuje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...