Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MarcinCthulhu

SW: KotOR-Instalacja

Polecane posty

Z tego co mi wiadomo, odnośnie KotOR'a, to pierwsza część jest kompatybilna z Vistą.

Rozumiem, że pokazuje Ci się EbonHawk i jest to zaraz po wybraniu setup.exe?

Problem związany jest według mnie, jednak w większym stopniu z InstallShield Wizard, niż samym systemem operacyjnym(choć może się mylę). Spróbuj rozwiązań zawartych w tym temacie

Edycja:Przydałoby Ci się też zapewne uporządkowanie rejestru, jakimkolwiek programem(oraz inne podstawowe czynności odnośnie optymalizacji systemu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra ma problemy z Windowsem Vista/7.

Bo ja wiem, całkiem niedawno kupiłem tę produkcję na Steamie (wcześniej grałem razem z kumplem, teraz mam swoją własną) i na Windows 7 chodzi elegancko. W sumie bałem się jakiś problemów, bo gra już kilka latek ma, ale w czasie grania nie wywaliło mnie ani do pulpitu, żadnych błędów - działa git.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętaj, że w Viście konto administratora jest ukryte a konto, którego używasz nie jest do końca kontem administratora. Spróbuj zrobić jak w tym temacie:

http://www.vista.pl/porady/453_konto_admin...dows_vista.html

Spróbuj jeszcze czegos takiego:

Kliknij w Start -> Uruchom i wpisz msconfig. Kliknij na kartę Usługi i zaznacz "Ukryj wszystkie usługi Microsoft" a potem "Wyłącz wszystkie". Zrestartuj kompa i wtedy spróbuj zainstalować grę. Kiedyś miałem podobny problem z pewną grą i to pomogło. Po instalacji KotOR-a znowu przywróć pierwotny stan usług przez kliknięcie "Włącz wszystkie".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...