Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

adi007

Richard burns Rally

Polecane posty

A to mój problem: Instalacja gry przebiega bez najmniejszych problemów.

Po zainstalowaniu uruchamiam gre i gram...

Ale najdziwniejsze jest to że po pewnym czasie gra po prostu się zwiesza.(ok.10min) Przyczyną nie jest ani ustawienie grafiki, bo po jej zmniejszeniu gra również po ok. 10 min zwiesza się. Karta graficzna Radeon 9550 SE obsługuje shadery. Więc nie łapie co jest. Gra chodzi bez najmniejszego zacięcia...

Co jest???

Spróbuje jeszcze z patchem...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to mój problem: Instalacja gry przebiega bez najmniejszych problemów.

Po zainstalowaniu uruchamiam gre i gram...

Ale najdziwniejsze jest to że po pewnym czasie gra po prostu się zwiesza.(ok.10min) Przyczyną nie jest ani ustawienie grafiki, bo po jej zmniejszeniu gra również po ok. 10 min zwiesza się. Karta graficzna Radeon 9550 SE obsługuje shadery. Więc nie łapie co jest. Gra chodzi bez najmniejszego zacięcia...

Co jest???

Spróbuje jeszcze z patchem...

Jak zmniejszenie grafy nie pomaga to patch musi pomuc 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam z kolei taki błąd:

Gra sie uruchamia ale od razu widac ze cos jest nie tak. Drzewa w tle i wszystkie przeszkadzajki w rodzaju barierek, wstążek, ludzi migoczą. Po prostu bardzo szybko znikają i pojawiają się. Bardzo dziwne to.

Mam Radeon 9200 128MB i stery Catalyst 4.9 czyli odpowiednie do tej karty.

JA mam podobny bład tylko mam nieco starsze sterowniki od karty graficznej. Co mam zrobic?
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kłopot w szkółce bo często jak źle nacisne enter :D znaczy sie przytrzymam albo walne mocniej to gra mi wywala do windows.

Przeszedłem szkołe polecam strone www.bhmotorsports.com

tam jest z tysiąc modów i dodatków mn.samochody nowe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko było by ładnie, pięknie gdybym mógł ją jeszcze odinstalować. Bo zamiast tej czynności Wyskakuje mi kod błędu -5001 i rady w stylu: czy masz połączenie z netem, wyczyść folder tymczasowy itp. Może ktoś jeszcze miał podobny problem, albo chociaż wie jak sobie z nim, poradzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wyczysciles te foldery tymczasowe? Start->akcesoria->narzedzia systemowe->oczyszczanie dysku. Jak nie mozesz normalnie usunac to idziesz do folderu gdzie masz gre (np. Program Files) zaznaczas folder z RBR i dajesz delete... zawartosc laduje w koszu a Ty jakims programem (np. Ashampoo WinOptimizer) czyscisz rejestr z wpisow do Richardsa...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam problem tego typu ze jak po instalacji chce uruchomić grę to jest cały czarny ekran, nic sie nie pojawia. POMOCCCYY :P

ja tak mialem zs nfs:mw po 5-15minutach sie wlaczala gra i sie nieb vciela ani nic (na 128ramu)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzcie ustawienia w RichardBurnsRally.ini....

Ewentualnie zmiencie wartosc RenderQuality na "medium" albo "low"

Tak samo z ParticleQuality

Tak wygläda moja ini i RBR smiga bez problemu:

[settings]

ConstantForceMultiplier = -60

Depth = 32

ForceFeedback = true

Fullscreen = true

MinDepthBits = 24

MinStencilBits = 8

ParticleQuality = high

RenderCarShadow = true

RenderQuality = high

RunIntro = false

RunStartup = false

Sound = true

UseCubicEnvironmentMaps = true

UseEAX = true

UseSoftwareAudio = false

UseTripleScreenBuffers = false

WaitRetrace = false

XRes = 1024

YRes = 768

Pozatym przy problemach z ryskiem polacam http://www.bhmotorsports.com/board/viewforum.php?f=56

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekchem, koloru nie da się zmienić ;). Niestety ja też mam kłopot choć już nie takiej skali jak inni. Grając na swoim starym monitorku (belinea CRT 17 cali) wszystko wyglądało OK. Ostatnio sprawiłem sobie LCD'eka Samsunga (syncmaster 931 BF 19 cali). Problem polega na tym, że i w rozdzielczośći 1024x768 i na 1280x1024 mam na drodze czarne linie co jakieś 3 metry. Grać się da ale wygląda to jakbym siedział w edytorze a nie grał :/. Mój komp: AMD athlon 3200 xp+, GeForce 6600GT 128 MB, 1280 RAM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...