Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Kultowych i najbardziej zapadajacy w pamiec list o dolaczaniu akceleratorow na plyte. Ehh bylem wtedy komletnie zielony jezeli chodzi o kompy, ale zczailem i plakalem jak male dziecko. Kiedys to byl klimat ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź
Gość darthjaag

Taaa, dodawanie OpenGL na CeDeka to było coś... aż się łezka w oku kręci. Jak se spojrzałem ostatnio na mój pokaźny stosik ułożony z moich CDA to se pomyślałem, że kiedyś jeszcze raz wszystkie AR przeczytam :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Aksl Rous

Mnie tam sie BARDZO podobal text "jak zostac lama w ciagu 24 godzin?" goscia, ktory sie podpisal "Qualis@box43.pl". To jakis aluzyjny nick kogos z redakcji czy zwykly adrse emailowy? Text traktuje teraz jako miernik ziomalskosci w otoczeniu - serdeczne thx:) / .:zart:./

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam sie BARDZO podobal text "jak zostac lama w ciagu 24 godzin?" goscia, ktory sie podpisal "Qualis@box43.pl". To jakis aluzyjny nick kogos z redakcji czy zwykly adrse emailowy? Text traktuje teraz jako miernik ziomalskosci w otoczeniu - serdeczne thx:) / .:zart:./

Qualis to jeden z naszych wspolpracownikow, zas to to byl jego adres emailowy...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dunmer

Ja mam swoje 2 ulubione teksty. Oba z tego samego numeru. Chodzi o recenzję Tiberian Sun-a (Simkina, str. 36-40) i Age of Empires 2 (Eld,

str. 86-88) z numeru 10/99

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Molasator

Mi z kolei bardzo podobał się tekst "Siedem grzechów głównych gier komputerowych" bodajże El Generala oraz kontra do niego również bodajże Allora :) - aż czuć było, że któryś z nich ma rację, ale nawet do dzisiaj nie mogę się domyślić kto. ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość Tjord

"Fabuła kostką się toczy" by Nightmare czy jakoś tak. Przez tą grafikę (ten gościu z papierosem) nie umiałem potem zasnąc...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość szymek33isacoolfreak

Majstersztyx cie ma. Ale dlaczego to nie wiem bo spadło mi no głowę takie wielkie pudło. #-o

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Ziele

mój ulubiony tekst poajwił się kiedyś w Bonusie ale niw eiem w którym numerze... była to przeróbka matrixa Z A®xelem w roli głównej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ulubiony tekst poajwił się kiedyś w Bonusie ale niw eiem w którym numerze... była to przeróbka matrixa Z A®xelem w roli głównej :D

A nie spadło Ci przypadkiem na głowę takie wielkie pudło?

Przykro mi... ;)A mi nie ;). Arnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Boromir Millenium

AVE OPOWIEŚCI MR JEDIEGO! AVEEE!! Uważajcie, bo kiedyś banda fanatyków poskleja je do kupy, zrobi z tego swoją biblię i wymyślą jakiśtam swój dżihad :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się uśmiałem jak nigdy czytając na luzie sprzed bodajże 2 lat. A konkretnie rozbawił mnie do łez „Majstersztyks” :lol: . Przezabawny tekst nawet teraz co jakiś czas do niego wracam :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do mott, jastem zafascynowany textem: Alkohol to twój wróg, lej go w mordę! :lol: :lol: :lol:

Przy swoim poście masz funkcję "Zmień". Jest ona po to, by nie pisać dwóch postów z rzędu, a dopisywać się do poprzedniego. Korzystaj z niej - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...