Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Teksy Smugglera: "Jeździć po kims jak kosiarką po trawie",

jak ktoś mówi cały czas o gejach to "głodnemu chleb w glowie" i "człowiek z młotkiem wszędzie widzi gwoździe"(to chyba twoje) :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy text w CD-A to recenzja POLAN 2 napisana przez Elda.

Łaciata RULEZ!!! :)

Eee takich recenzji jest od h***, np. Red Faction (lepsze, lepsze)

.............

Buruk Khazad! Khazad an-dieu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teksy Smugglera: "Je?dzić po kims jak kosiark? po trawie",

jak kto? mówi cały czas o gejach to "głodnemu chleb w glowie" i "człowiek z młotkiem wszędzie widzi gwo?dzie"(to chyba twoje) :D

Tego ostatniego w ogole nie pamietam, a wczesniejsze teksty tez sa tylko cytatami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym panem, co napisał tamtego posta :) Tjord się zwie. Tak brzydko się wyraża ;)

To że się wyraża to nie problem. Znaczie poważniejsze jest to, że ma pusto w głowie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym panem, co napisał tamtego posta :) Tjord się zwie. Tak brzydko się wyraża ;)

To że się wyraża to nie problem. Znaczie poważniejsze jest to, że ma pusto w głowie.

Wystawiłem mu ostrzeżenie. Też mi działa na nerwy. A ty Tjord zbastuj z tymi mądrościami, bo się to źle skończy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym panem, co napisał tamtego posta :) Tjord się zwie. Tak brzydko się wyraża ;)

To ja nie wiem, co ty powiesz, jak mnie spotkasz pod tym spodkiem w trakcie Metalmanii :roll: :roll:

Wystawiłem mu ostrzeżenie. Też mi działa na nerwy. A ty Tjord zbastuj z tymi mądrościami, bo się to źle skończy.

E.. panie moderatorze, takie posty to ja proponuje wdrazac w forum przy pomocy edycji posta delikwenta, a nie pisac specjalnego posta.. bierz przyklad ze mnie :wink::wink:

Co do recenzji, zeby nie bylo, ze to OT ( :wink: ), to mnie sie chyba najbardizej podobala recenzja do spolszczenia tej gry z panem z zielonymi swiatelkami.. nie pamietam tytulu :? :? .. ale pamietam,z e sie zlewalem przy niej na maxa. A co do takiej normalnej recenzji, to pewnie The Longest Journey w wykonaniu EGM.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnych tekstów jest wiele, ale w szczególności zapadła mi w pamięć recka BloodRayne autorstwa Elda (już zacieram rączki na 23.03 :) ) oraz parodia Matrix'a ze:

"-Spadło mi na głowę takie wielkie pudło.

-Przykro mi.

-Mnie też." :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam NL, AR i GW też jest dobre :D

Daruj sobie facet takie komentarze. Nie dość że nie na temat, to bezsensowne. Jak już masz pisać takie banały, to uzasadniaj. DION

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim skromnym zdaniem najlepszą recenzją była recka angielskiego Soccer Managera. Eld to ma ten dar pisania (Yurek Aniou rulez :D ) A co do recki BloodRayne to znalazła by się spokojnie w pierwszej piątce najlepszych recek w historii CDA. Kto wie może SMG i spóła pomyślą aby dać w 100 numerze konkurs na najlepsszą recenzję w historii CDA 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jednym z tekstów, które zapadły mi w pamięć, to Dekalog Tworzenia gier (nazwa nie jest dokładna, ale może załapiecie, o który mi chodzi) autorstwa bodajze Nightmare'a. Najbardziej spodobały mi się te kary z grzechy. Autor musi być człowiekiem iście pomysłowym:D

A poza tym w "O grach inaczej" był niepodpisany tekst "Jak stworzyć grę, która będzie zła". Niby nic nadzwyczajnego, ale nie wiedzieć czemu, nie widziałem obiekcji ku temu, by przeczytać ją jakieś trzy razy:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość shinobi

Mi się podobało jak Eld sypał w gamewlakerze cytatami z "Pomniejszych Bóstw" Terry'ego Pratchetta :D Zabiło mnie to :D

"Niech twoje kości chrzęszczą miażdżone w szczękach olbrzymów" :)

szkoda że nie było

"Niech twoje organy płciowe wypuszczą skrzydła i odlecą" :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...

Ja czytajac AR nie moge sie doczekac konca ..... tam normalnie nie wiem kto te rymy wymysla ..... ale BRAK SLOW ...... zawsze jest odjebany BANAN :) ......

PS. kto te rymy wymysla .... Smg ?? czy mister Jedi ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Cooler
człowiek z młotkiem wszędzie widzi gwoździe"(to chyba twoje)

To cytat z wiedźmina, napisanego przez pana Sapkowskiego(HOWGH!).

Moje ulubione teksty to te o zardzewiałych grabiach, większość tekstów Jediego w GameWalkerze, oraz tekst(chyba)Gem.iniego(także w GameWalkerze):instrukcja obsługi;

Otwórz pudełko, wyjmij grę, wyrzuć ją do śmieci, odłóż pudęłko, zagraj w inną grę(lub jakoś tak).Ogólnie w CDA było wiele fajnych tekstów(na przykład:twoją twarz powinni używać do reklamy środków antykoncepcyjnych"czy chcesz mieć takie dziecko?"by Smuggler).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wiele ulubinych:

"Meski Temat" (czy jakos tak) :twisted:

Recenzja The Thing :shock:

Wszytkie teksty o redakcji. :lol:

"Dzien bohatera" i Dzien Zloczyncy" (czy jakos tak) :)

I wiele, wiele innych z "O grach inaczej" :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość f.r.e.d.

Mi osobiście najbardziej spodobała się recka GTA III by Shadow Knight - miodzio! Zapadł też w pamięć tekst o Deadly Dozen stworzony przez Mac Abrę. Więcej grzechów nie pamiętam :twisted:

No i wszystkie teksty o redakcji są boskie - szczególnie "Redakcja od kuchni" w 04/2000(chyba)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...