Skocz do zawartości

Jaki jest twoj ulubiony tekst w CDA?


Gość Qn`ik

Polecane posty

Mnie tak bardzo podobała się recka bloodrayne, że czytałem ją tyle razy, że prawie znałem ją na pamięć. 8)

To była naprawdę genialna recenzja, oby takich było jak najwięcej. :twisted: :twisted: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 904
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Mi zaś najbardziej podobały się recenzje bloodrayne (porównanie do Wiśniewskiego super, ale osobiście liczyłem jeszcze na więcej (np. Lepper i Worms 3D) :lol:) oraz the Thing. Zaś najbardziej bawiły mnie recenzje Polan 2 (Łaciata i Krasula rulez!:)) oraz liczne teksty z Kaszanki Zone :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)np. Lepper i Worms 3D(...)

Ty !!! Nie jestem prawnikiem, ale to co Ty sądzisz osobiście to jedno a wydrukowanie tekstu w którym porównuje się człowieka do robaka może zapachnieć sądem (tak tym powolnym polskim) o obraze. A to napewno byśmy odczuli :P Swoją drogą jest przerażające to, że rzeczy które nieraz mówi p. lepper są prawdą :evil:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)np. Lepper i Worms 3D(...)

Ty !!! Nie jestem prawnikiem, ale to co Ty s?dzisz osobi?cie to jedno a wydrukowanie tekstu w którym porównuje się człowieka do robaka może zapachnieć s?dem (tak tym powolnym polskim) o obraze. A to napewno by?my odczuli :P Swoj? drog? jest przerażaj?ce to, że rzeczy które nieraz mówi p. lepper s? prawd? :evil:

>>Tak, np. o talibach i greb-densie. Sorki ale dla mnie Lepper to taki Walesa, ktory przeszedl na Ciemna Strone. Facet az sie slini zeby sie dorwac do wladzy i mowi kazdemu to, co ten chce uslyszec.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

>>Tak, np. o talibach i greb-densie. Sorki ale dla mnie Lepper to taki Walesa, ktory przeszedl na Ciemna Strone. Facet az sie slini zeby sie dorwac do wladzy i mowi kazdemu to, co ten chce uslyszec.
Tak, Smug, ja tez czytalem "Star Worse" autorstwa Nekko. A swoja droga, to do swoich ulubionych tekstow w Action Magu moge zaliczyc wlasnie w/w SWorse. Nekko se zrobila jaja z Jurka Busha, Tony'ego Blaira, Osamy, Leppera itp. :)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)np. Lepper i Worms 3D(...)

Ty !!! Nie jestem prawnikiem, ale to co Ty s?dzisz osobi?cie to jedno a wydrukowanie tekstu w którym porównuje się człowieka do robaka może zapachnieć s?dem (tak tym powolnym polskim) o obraze. A to napewno by?my odczuli :P Swoj? drog? jest przerażaj?ce to, że rzeczy które nieraz mówi p. lepper s? prawd? :evil:

>>Tak, np. o talibach i greb-densie. Sorki ale dla mnie Lepper to taki Walesa, ktory przeszedl na Ciemna Strone. Facet az sie slini zeby sie dorwac do wladzy i mowi kazdemu to, co ten chce uslyszec.

Niewiem czy kiedyś wysłuchałeś go do końca. Ale niestety zdarza mu się mówić prawdę. A to, że mówi to co chcemy usłyszeć to już inna para kaloszy. Tak to mogę powiedzieć o każdym polityku (hehe taki to już kłamliwy zawód). Kończmy temat bo się zaraz DION przyczepi, że nabijam posty :P

Igrasz z ogniem... - Sol

Że niby ze mną, Sol? ;) DION

No przecież mówię, że z ogniem - Sol

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Dominik
(...)np. Lepper i Worms 3D(...)

Ty !!! Nie jestem prawnikiem, ale to co Ty sądzisz osobiście to jedno a wydrukowanie tekstu w którym porównuje się człowieka do robaka może zapachnieć sądem (tak tym powolnym polskim) o obraze. A to napewno byśmy odczuli :P Swoją drogą jest przerażające to, że rzeczy które nieraz mówi p. lepper są prawdą :evil:

Z tym Lepperem to taki żart był (swoją drogą może nie najwyrzszych lotów :? ) Może ktoś założy osobny topic do tego typu tematów (o polityce i jej sławnych personach) :wink: , bo gdy bym ja założył pewnie od razu by go zamknęli :(

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszy tekst??

W najnowszym CDA w AR SMUGGLER napisał

"...weź dziurkacz i palnij sobie w głowe, albo co..."

tekst jest śmieszny, ale wiecie co będzie jak ten gość naprawdę palnie sobie w głowe z dziurkacza i zostawi np liścik w którym napisze, że zrobił to na jego życzenie??? (Wiem, że to mało prawdopodobne, ale po tym jak jeden Niemiec zjadł drugiego to już mnie nic nie zdziwi)

Gdyby taka sytuacja zaistniała, żaden prokurator nie miałby większych problemów, aby to podciągnąć pod artykuł 151 KK, który brzmi:

Art. 151 [Namowa lub pomoc do samobójstwa] Kto namową lub

przez udzielenie pomocy doprowadza człowieka do targnięcia się na własne życie, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

POZDROWIENIA!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Mar'Quiz
A ocena której gry waszym zdaniem była NAJSPRAWIEDLIWSZA w CDA?

Chyba najsprawiedliwiej jest oceniana gra na cymbałach (tak, tak, samookaleczanie!) niektórych elementów piszących do Smugglera.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Artur1990

Mnie siem bardzo podobaja teksty w Na Luzie, a szczególnie te ktore PISAŁ Mr. Jedi , szkoda że już nmie :( Pamietam jeden taki fajny w numerze chyba wrzesniowym poprzedniego roku, full wypas po prostu

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Vertykl

Muj ulubiony tekst był w ar. numer zapomniałem, jak Smuggler beształ gościa ktury miał pretensje do Elda że napisanie że tomb rider angel of darknes: "te g**** nawet na ocene zera nie zasługuje"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się najbardziej podobał tekst z nr 13/2003 pt. " Plan dnia prawdziwych twiardzieli " W życiu tak się nie uśmiałem podczas lektury Cd-Action czytając go :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Chudson

Dla mnie królem wśród textów są texty z GameWalkera (wszystkie numery^^), a szczególie w ostatni, że ET to epicki rts. W poprzednich numerach też często takie txty lecą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A macie ulubiony text z GW? U mnie rulezuje
Nie wiedziałem, że można zmusić engine LithTech, by tak cienko wyglądał.
:D . Wykręciłem podwójnego ROTFLA po przeczytaniu tej wypowiedzi.

Jasne, a te odpowiedzi, ze grafike ma o niebo lepsza od Descenta? :wink:

Kiedys Jedi niezle nawijal tekstami z Gladiatora :roll:

Aha jeszcze mi sie przypomniala recka EGM BS3 - a konkretnie tekst na screenie.

"Fajna du... eee... panorama, nieprawdaż" - Bóg mi świadkiem - spadłem z rogówki. :roll:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi się podobała recęzja jedna tylko jedne reszta do dno :P doba żarty gdzieś do tyłu. najbardziej mi podobała recezja bloodyrane cool normalnie jak skończyłem rzeżuciłem stronke czy niema następnego rozdziału :P niepamiętam autora ale łoklaski na stoiaka na rękach możę by trylogi zrobił np. powrót kmiota alo coś. Tak dalej z takimi recęzjami !!!!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks later...
Gość darthjaag

Tekst był autorstwa Elda i był przeciętny [jak na autora - Mojego Ulubionego Recenzenta]. A może by tak popracować nad ortografią i interpunkcją, bo dość mocno utrudnia czytanie twoich postów?

Co do najlepszych tekstów, to nie zapomnę nigdy "nurzącego" listu :) Kilka rotfli przy nim zaliczyłem. Lubię też czytać o zardzewiałych grabiach wsadzanych tam, gdzie słońce nie dociera, o Wani i jego Kałachu [specjalnie z wielkiej litery :)] itp.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość dr_cruces

najbardzie podobaja mi sie teksty redaktorow ktorzy wyrzucaja z siebie wlasne doswiadczenia(czy jakos tak...) w cda byly takie chyba miedzy innymi autorstwa Wyznawcy Mocy Jasnej...., SMUGGLERA, MacAbry(cznego, albo o szkockim nazwisku;)), ETC. ech, pamieci! pamieci zawodna! milo jest poznac tego kogos tej "nieformalnej i glebszej stony".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze było "Czy jesteśmy terrorystami" EGM, bo przynajmiej zmusiło kilka osób (znam przykłady) do refleksji. Poza tym dało to nam kilka fajnych listów w Ar :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...