Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Black Shadow

Dyskusje o sesji Final Fantasy

Polecane posty

Koniec tej nieco przydługiej walki. Mam nauczkę na przyszłość, żeby nie dawać wrogów, których ani nie pokonuje się szybko i przyjemnie, ani trudno i interesująco, tylko długo i żmudnie. Przynajmniej ja to odebrałem tak, że wiele więcej poza "to ja go tnę" nie robiliście. Co prawda Dromader mógł zadeklarować użycie Błękitnej Magii do próby rozproszenia magii run, a Cruadin zostać przy spamowaniu błyskawicami zamiast uparcie lać kosturem, który ma słabszy, ale jak chcecie :P Aha, rana Dromadera to tylko zadrapanie, tzn. kratka znowu jest pusta i nie ma to wpływu na jego działanie, dopiero konsekwencja oznacza coś poważnego. Oczywiście ciągle możecie ją opatrzyć dla dobra odgrywania i wiarygodności, ale rzucał na to nie będę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to napisałem iż Yaag planuje rozproszyć zaklęcie po jego zidentyfikowaniu, ale skoro nie zostało to wzięte pod uwagę podczas odpisu MG uznałem że coś po prostu uniemożliwiało to mojej postaci, więc postawiłem na atak bezpośredni.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie, drodzy gracze, że tyle to trwało, ale najpierw wyjechałem na ferie, a potem nawalił mi komputer (w zasadzie to tuż przed wyjazdem, teraz piszę z laptopa). Ciągle nie działa, a to na nim mam wszystkie notatki, rozpiski, statystyki wrogów, karty najważniejszych NPC itd. Nieco mnie to zdemotywowało, miałem nadzieję, że uda się naprawić jeszcze w tym tygodniu, ale nie wyszło. No nic, odpis w końcu jest, ale jeśli się uwiniecie, to następny pojawi się najwcześniej we wtorek, o ile nie wyskoczą kolejne niespodziewane awarie. Zwyczajnie nie będę miał jak rzucać Esperowi bez jego statystyk. Z dobrych stron mogę powiedzieć tyle, że przynajmniej będę miał nową kartą graficzną i zasilacz :eyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Argh, zauważyłem, że w ostatnim odpisie znalazł się błąd. Mianowicie przeoczyłem deklarację boromira o wykorzystaniu wiedzy magicznej :/ Cruadin zdążył już odpisać, więc nie będę usuwał postu ani tym bardziej go edytował. Cóż, mogę tylko przeprosić i obiecać, że to się więcej nie powtórzy. Aha, Rankin, żeby nie było wątpliwości: tak, tamta rana i LP jeszcze z poprzedniego odpisu to dla ciebie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy gracze, tak się nieprzyjemnie złożyło, że zaliczyłem nagły i nieplanowany format dysku twardego, przez co straciłem wszystkie dane, również związane z tą sesją (i każdą inną). Nie było tego aż tyle i w ogóle, ale od razu mówię, że odpis może, choć nie musi, się spóźnić. Zwyczajnie muszę się zebrać, przypomnieć sobie wszystko i spisać to jeszcze raz, zanim zabiorę się za odpis. Za to jak już odpiszę, to misja w grobowcu już się praktycznie skończy :)

Aha, triple combo

:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak drodzy gracze, oczy was nie mylą. Nagle i znienacka, niezapowiedziany (dobra, nie szerszej publiczności) pojawił się odpis. Wybaczcie, że to trwało aż tyle. Wybaczcie tym bardziej, że tak naprawdę niewiele mam na swoje usprawiedliwienie. Zwyczajne lenistwo, strata motywacji, pewne problemy techniczne, inne rozrywki i w ogóle cały świat oraz własne słabości mnie od tego odciągały, ale wreszcie udało mi się z powrotem zapalić do całego przedsięwzięcia i oto jest. Mam nadzieję, że się spodoba, a wam ciągle chce się grać :D

Jak ktoś oglądał Durarara!! i myśli, że coś ściągałem, to... może ma prawie rację

:P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...