Jump to content
Marek Lenc

Puzzle Hunt 2010 - Klara Edition

Recommended Posts

Witamy wszystkich poszukiwaczy!

Urodziny Klary na Forum Actionum trwają w najlepsze. Tym postem rozpoczynamy kolejną spośród przewidzianych z tej okazji zabaw. Niektórzy z Was zapewne pamiętają polowanie na puzzle - "Puzzle Hunt 2010", które odbywało się na początku sierpnia bieżącego roku. Dziś rozpoczynamy kolejną zabawę podobnego typu.

Zasady zabawy:

W profilach i na blogach wybranych forumowiczów oraz w pewnych charakterystycznych miejscach forum* ukryliśmy 30 puzzli. Zadaniem jest odnalezienie wszystkich fragmentów układanki, złożenie jej w jeden rysunek oraz podanie miejsc gdzie znaleźliście puzzle. Przeszukujcie więc profile, blogi, sygnaturki, strony "O mnie".

Zwycięzcą zostanie osoba która jako pierwsza:

-> umieści w tym temacie złożony rysunek

-> i umieści w tym temacie listę 30 miejsc gdzie ukryte zostały fragmenty układanki (uwaga! Liczy się data ostatniej edycji posta, a nie data napisania posta, więc z opcji edycji lepiej nie korzystać).

W zabawie mogą brać udział wszyscy użytkownicy, którzy nie są redaktorami CDA, administratorami, lub moderatorami na forum. Nie bronimy nikomu ogłaszać, że znalazł gdzieś fragment, ale proponujemy robić to jawnie, w tym temacie. Wymieniania się informacjami innymi drogami nie jesteśmy w stanie kontrolować więc prosimy nie przychodzić potem z płaczem, że ktoś kogoś oszukał.

Możecie tu także zgłaszać swoje spostrzeżenia i komentarze odnośnie całej zabawy!

Miłego polowania!

* - spokojna głowa, nie musicie przeglądać profili całkowicie nowych użytkowników oraz wszystkich tematów oraz blogów. ;) Pewne wskazówki znajdziecie u tych, którzy porządku na forum pilnują.

Uwaga! Proszę o zapisywanie miejsc gdzie znaleziono Puzzle i po skompletowaniu wszystkich elementów umieścić tą listę w odpowiedzi. Dostarczenie tej listy jest jednym z warunków koniecznych, by pomyślnie ukończyć zabawę.

Link to comment
Share on other sites

Bo chodzi o autora pewnego tematu ;)

Możliwe, że słowa ze wskazówki wcale nie odnoszą się do tego, że w jego profilu znajuduje się puzzel... Ale w każdym innym przypadku tak było ;)

Zresztą, co to za tajemnica przed innymi userami, chodzi mi o wskazówkę:

W biografii autora "Naruto" znajdują się cenne wskazówki

Ale pewnie okaże się, że nie chodzi tu o puzzla ;)

PS Ja mam 19 ;D

Edited by Iskier
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.


  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...