Skocz do zawartości

Black & White 2


Polecane posty

  • 6 months later...
  • Odpowiedzi 59
  • Created
  • Ostatnia odpowiedź

Może temat już trochę nie w czas, ale mam następujący problem. Grałem sobie kiedyś w bw2 i wszystko było w porządku. Dosyć niedawno zainwestowałem w nowy sprzęt i postanowiłem odświeżyć starsze gierki..

Wszystko ładnie się instaluje, gra hula jak trzeba. Mam tylko mały problem. Latarnie ( te wokół dróg na przykład ) gdy nadchodzi noc rozpalają się, a wokół nich pojawia się czarny kwadrat. Może to bardziej efekt wizualizacyjny, nie mniej jednak bardzo wkurzający.. Sterowniki od karty graficznej mam aktualne (G-Force 8800 GT karta). Ma ktoś jakiś pomysł na to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie patchowałem.. detale też zmieniałem.. na każde... Od minimalnych do najwyższych. Bez efektu.

~~~EDIT~~~

Dobra. Problem rozwiązany. Ostatni patch się przez drobne problemy z netem musiał się ściągnąć nie w pełni i to powodowało najwyraźniej błąd. Po pełnej reinstalacji i patchowaniu wszystko działa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Mam problem. Odkąd zmieniłem kartę graficzną z Geforce 7300 GT 256 MB na GeForce 8500 GT 512 MB w grze black & white 2 (w dodatku też) zniknął mi efekt "Kwiatków" na trawie, gdy jestem dobrym bogiem. z kolei gdy jestem złym, wygląd mieszkańców przestał mi się zmieniać (kiedyś wszyscy chodzili ubrani na czarno, byli bladzi, a teraz kolorowi jakby żyli w raju). Próbowałem grać z patchami, bez patchów, tylko z patchem 1.1 i nic nie pomagało. Co da się z tym zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 months later...

Mam spory problem. Otóż kiedy przechodzę z 5 na 6 wyspę ukazuje się czarny ekran i gra się wyłącza(mam patcha 1.2). Proszę o "sejwa" z 6 albo 7 (kiedyś doszedłem, ale na innym kompie, a save'ów zapomniałem skopiować <_< ) wyspy z dowolnym chowańcem, po dowolnej "stronie mocy" :D (lub rozwiązanie problemu, oczywiście)

EDIT:Grę mam oryginalną! nie korzystam z cracka!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 month later...

Witam mam problem otóż dzisiaj zakupiłem sobię grę Black and White 2. Mam problem z instalacją otóż po zainstalowaniu setup.ins (czy coś takiego) jeden procent później pojawia mi się komunikat:

Instalacja nie powiodła się.

Po tym instalacja się zamyka. Proszę o pomoc.

Spełniam wymagania Gry

Mam aktualne ładki do Windowsa, mam wystarczającą ilość miejsca na dysku. Na moim laptopie działa tylko nie na tym komputerze :/ Instalacja ustaje po setup.ins czyli gdzieś 1 albo 2 %

Prosze o pomoc. I z góry dziękuję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...