Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Tiger98

World of Warcraft-pare pytań

Polecane posty

Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak zdobyć Bloodworms dla DK. Mam już 72 lvl i ponad 30 punktów w Blood, ale nie mam pojęcia skąd to wziąć. I druga sprawa, są to dość dalekosiężne plany, ale zapytam się teraz. Chciałbym stworzyć maga do pvp i zastanawiam się jak go prowadzić na niskich levelach. Czy grac normalnie jak w pve i tylko wpadać na bg częściej(no i pewnie dużo się duel'ować :smile: ) , czy może już wcześniej zbierać gear pvp.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów - Kawalorn

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Co do DK to muszisz dać talenty w http://www.wowhead.com/spell=49542 ja osobiście moge Ci polecić taki bulid w bloodzie http://www.wowhead.com/talent#jbhhfsdrucz (lekko pod tanka haczy) :P.

2) Co do maga ja bym zaczynał tak: robisz sobie coś koło 70lvl idąc w Fire (i dungeony+q) potem przerabiasz się w Frosta(sporo silence, spowalniania, zatrzymywania, jeden stun) i wbijasz lvl na bg. W ten sposób wyrobisz się w pvp i areny będą twoje(na maxymalnym lvl). Na areny 2 vs 2 polecam Ci rogala stunlocka albo Priesta dyscy albo Spreja.

Gear kupuj na maxymalnym lvl.

Tak ja bym zrobił.

PS: Na jakim servie grasz? Jak na BL lub sąsiadującym servem to od 30-60lvl BG nie istanieją dlatego polecam Fire.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopisuję się tutaj z moim pytaniem: Kartą Visa Electron mogę bez problemów zapłacić za transfer postaci z jednego konta na drugie? Spełniam wszystkie warunki, jakie Blizzard stawia, w przypadku, gdy ktoś chce przenieść postaci. Pytam, bo Polska jest (no niestety) zaściankiem świata, przez co pewne opcje u nas nie są dostępne, inne nie działają tak, jak trzeba, etc. Chcę mieć pewność, po prostu.

Będę wdzięczny za odpowiedź.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...