Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Mr. Smith

Prizee.com Płacą za granie w gry!

Polecane posty

No i to nie jest reklama. Gość tylkopolecił stronę z gierkami, równie dobrze mógłbyś nazwać reklamą topic o Ogame.

Tak sobie grałem wczoraj i podczas gry w Waterbubbles wylosowałem trzy rybki, które nazwano Bubbly Ticket i teraz mam jedną nową grę w the Secret Games. Mieliście kiedyś coś takiego? I czy jest więcej takich gierek do odblokowania?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można zrobić zeby dwa razy w ciągu dnia zagrać w Bublly Ticket. Trzeba zmienić wersję językowa na Francuską w łączyć okno z rozmowa z tą żabką i coś się wpisywało (już nie pamiętam co) i od tej chwili można było grać dwa razy w tę grę.

Można było w pisać żeby dostać 5 euro-centów albo na sylwestra też coś można w pisać to się

dostanie 50 euro-centów ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

La charité s'il te plait ! - jednorazowo otrzymujemy 0.01 €

Bloub Blib Blob Blub ! - jednorazowo otrzymujemy 0.05 €

J'ai toujours adoré les poissons ! - Jeśli wpiszemy to zdanie po ukończeniu Bubbly Quest otrzymujemy na stałe 1 partię dziennie więcej w Bubbly Ticket

bonne année 2006 - Jeśli wpiszemy frazę w sylwestra to otrzymamy 0,50 €

Triforce - Aktywacja Questu The Triforce (działa po 50 dniach od rejestracji)

Recommencer Triforce - drugie podejście do Questu The Triforce (wpisujemy, gdy nie udało nam się wykonać tego Questu za pierwszym razem)

Les ricochets avec un galet c'est trop facile! - w grze Riccochets rzucamy kowadłem, a nie jak dotychczas kamykiem, jest to tylko efekt graficzny, nie pogarsza to wygranych w tej grze

J'ai une tendinite! - przywrócenie kamyka w grze Riccochets

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarejestrowałem się na tym wczoraj :D

Nawet dałem mr. Smithowi 0.25 Ojro :P A z tego co wyczytałem na tablicy która się pokazała mimochodem wywnioskowałem że za każde Ojro które ja zarobię w grach to mr. Smith dostanie kolejne 0.25 Ojro.

Czyli Bro dał już Smithowi 1 Ojro :P (teoretycznie :lol:)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim miejscu dokładnie się to wpisuje?

Teraz coś stronka nie działa, ale z tego co napisali wynika, że to tylko chwilowa przerwa... Aktualnie mam już ponad 4 euro :D

Dokladnie to na dole masz linie

Bubbly - Rules - Terms and Conditions - Partners - Contact - Report a Bug

naciskasz na Bubbly i wyskakuje ci okno z chatem i ryba. Tam wpisujesz te teksty

Tylko zeby dzialaly trzeba zmienic jezyk na francuski

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bro - nie zdążyłem zarobić 1 Euro, bo nieszczęśliwie wydałem większość na płatne zdrapki :P Ale już nie popełnię tego błędu :D

Nie wiem jak to jest z tymi Euro, liczy się to że Smith na nas zarabia :P

Jakie macie rangi? Ja dopiero 1 brąz, ale to chyba normalne :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, Smith was chyba w blad wprowadzil. Tutaj nikt kasy nie wyplaca, za uzbierana kwote mozesz sobie kupic cos [np. pada do pc lub jakis film na dvd, wiecej tego jest w GIFTS]

Oprócz kupowania mozna tez prezenty losowac, los kosztuje 2 euro.

Wiecej na forum prizee.pl

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otoz nie moj sadiad polecil mi te gre poniewaz sam w nia gral i kase wyplacic mozna dopiero jesli uzbierasz 10 euro :D heh ja mam 8euro i 43 centy tak wiec niedlugo sam sie przekonam :D heh ja zauwazylem ze dobrze jest czasami zagrac w gre za ktora placimy ja zaplacilem 25 centow a wygralem 1.10 euro tak ze oplacilo sie lecz nast. razem przesralem 25 c. i juz nie kupuje hheeh :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem poszukać na forum czy ktoś już tu pisal o prizee i co się okazuje, już sporo osób się zainteresowało tym francuskim serwisem darmowych gierek.

Gra się całkiem przyjemnie, do tego można wygrac cenne nagrody. Kilka znajomych osób już odebrało swoje upominki, więc też zainteresowałem się tym całym prizee. Fakt faktem - żeby coś w koncu wygrac trzeba albo mieć cholerne szczęście i od razu jakiegoś jackpota trafić, albo mozolnie i regularnie grać ciułając punkciki, bo dziennie można tylko raz zagrać w daną grę lub 3 razy w przypadku gierek-zdrapek. Jak ktoś chce to może sobie pomóc w tym ciułaniu poprzez wykupywanie specjalnych MaxPacków, które pozwalają zagrać w więcej gier i zwiększają limit dziennego grania w jedną wybraną gierkę.

Tak czy inaczej warto pograć bo raz, że zabawa całkiem fajna, dwa że to wciąga no i trzy, że można coś z tego grania dostać za darmo.

Jak ktoś ma ochotę pograć to podaje link z referencją do konta mojej laski, bo ona mi to prizee pokazała :)

http://www.prizee.com/?refer=aireeregiel

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...